Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

DAEWOO DTE-2898

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
527.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar daewoo manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    DAEWOO DTE-2898 DTE2898 DTE 2898
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Daewoo 20A5T "lefagyott", nem indul
Jó reggelt Mindenkinek! Készenléti van, indításkor egy másodpercig sor és képeltérítés indul, majd egy másodperc múlva leáll. Ha egyfolytában nyomom a csatornaváltó gombot, akkor indul, megáll. Végül jobb ötletem nem lévén, csipesszel rövidre zártam a procon a "bus" és órajel lábakat, nos azóta megy. De mi lehetett a baja?????
Daewoo 21Q1T tiszta fehér képcső
Sziasztok! Kérnék tőletek egy kis segítséget. A fent említett tv-nek az alap problémája az volt,hogy a kép össze ugrott vízszintes csík,utána következett a képernyőn meg jelet színes zöld,lila szinek. Későn lett kikapcsolva a készülék ezért most már csak a piros led villog,illetve próbálna indulni a tv. Kicseréltem a ptc-t ami a lemágnesezésért felelős mivel szét volt égve.Sor végtranzisztor ok, az 5V-os tápot nem tudom mérni 1v van kb. Az STR S5707 re vetek talán az a hibás, ezt hogyan tudnám biztosan megmérni? Az összes elkót kicseréltem ami a íc környékén illetve ami a sorvégfok közelében vannak.Diódák ellen állások ok. A fezsültség stabilizátor előtt illetve után nincs táp.
Daewoo L40R640CTE dump kérés
Tisztelt Kollégák!
Nincs-e valakinek mentése a fenti tv-hez.
Daewoo feliratnál újraindul.
A panel száma: TP.S506.PB801
A matricán L15103432-0H00314
02-SK306A-C001002 002
Köszönöm szépen.
Üdv Zoli
Daewoo chassis CP-375 sikerült.
Tiszteletem mindenkinek! Fenti TV-t egy munkatársam hozta el, hogy segítsek rajta, mert apósát magukhoz kellet költöztetni, hozták a tv-t is. Régóta úgy működik, hogy állandóan keresi az adót. Ez azt jelenti, hogy a már beállított adó szépen megjelenik, majd pár másodperc múlva szemcsésedik, majd élesedik a kép. Ezt csinálja minden megkeresett adón. Szétszedve annyi látható, hogy a tuner vagy cserélve volt, vagy csak a lábai lettek átforrasztva. AV-n minden ok. Púpos kondik nincsenek. Tudom, ez még nem jelenti azt, hogy jók is. Nem nagyon vagyok benne a TV javításban de, hátha kapok segítséget. Előre is köszönöm Csabesz.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce