Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

DAEWOO DTP-28A8S CHASSIS WP-895 CP-885 CP-485F DUMP

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar daewoo manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    DAEWOO DTP-28A-8S CHASSIS WP-895 DTP28A8S WP895 CP885 CP485F DTP 28 WP 895 CP 885 485 28A8S 485F DTP-28A8S CP-885 CP-485F
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Daewoo cp 520 nem talál csatornát (Megoldva)
Szép estét mindenkinek! A címben szereplő tv nem talál egyetlen csatornát sem pedig keres.
Előzmény eepromot törölni kellet mert el sem indult a készülék csak piros zöld villogással jelezte hogy baj van. 
Lehet hogy rosszul írta meg a processzor? Kellene valamit állítani a szerviz menüben mert addig nem szeretnék benne turkálni amíg nem muszály. 
Hátha volt valakinek hasonló problémája. 
Köszönöm szépen előre is a segítséget mindenkinek! 

Üdvözlettel :András
Köszönöm szépen a segítséget! Valóban rossz beállítás volt, találtam gyárit és azzal tökéletes lett a tv. 
Daewoo DC Model K20C5GT CHAS:CP185G/GU Kiveri a hálozati biztositékot! Megoldva!
Üdvözlöm a Mestereket!Egy kis tanácsra lenne szükségem: A fent nevezett tévé a tulajdonosa szerint, "egyet gondolt" és megállt ,többé nem lehetett elinditani a power led sem világit.Szétszedtem és látom hogy a hálozati 4 A biztositékot ellötte.Kicseréltem probaképpen egy ugyanolyan értéküvel ,de bekapcsolás után kb 3 másodpercel ezt is kiverte, még mielött bármi is megjelenhetett volna a képernyön. Mivel nem tudtam mérni feszültséget igy megszakitottam a sortáp vonalát, és megterheltem egy 40 wattos égövel . Igy már nem veri ki a biztositékot stabil 123 voltot mérek az égön. Beiktattam egy 92 ohmos 16 wattos ellenállást a sortáp vonalába sorosan ,és igy táplálva a sorvéget , nem veri ki a biztositékot ,kép és hang van.Az ellenálláson 26 volt feszültségesést mérek ,az ellenállás bemenö feszültsége 123 volt . A tápegység minden feszültsége megközeliti a normális értéket , egyedül a sortraforól jövö 200 voltos video végfok tápfeszültsége nem megy 100 voltnál feljebb.Ha kiveszem az ellenállást akkor ismét ellövi a biztositékot.Égés , füstnyomok nincsenek sehol.Szerintetek a video végfokban keresgéljek , vagy a sortrafo lehet a ludas?A ring teszter a trafot beépitve is hibátlannak mutatja mind a 8 led világit. Rajzot csak CP 185G saszi változatot találtam /GU végzödés nélkül, igy ebböl dolgozom. A video végfok a tv-ben tranzisztoros , a rajzon meg ic vel van felépitve .. Elöre is köszönöm az esetleges észrevételeket tisztelettel dddemeter!
Daewoo DTF-2950K-100D Sorvégfok hiba
Sziasztok! Uraim, hozták javításra az említett készüléket CP-850 FX Chassis amiben a sorvégfok tranzisztor csont zárlatos. Még nem volt szerencsém ehhez a típusoshoz ezért mielőtt végtranzisztorjaimat meg etetném vele érdeklődök tapasztaltabb kollégáknál mit cseréljek ami a tranzisztor hibáját okozhatta? Itt a fórumon már érdeklődött egy kolléga ezzel a típussal kapcsolatosan pont ilyen hibával de függőben maradt a téma. Nagyon meg köszönöm a segítséget várom az ötleteket. Sziasztok: Lajos
Daewoo CP-830FP chassis DTH-29U3K-100D típusú TV nem indul,és folyamatosan villog a stby LED-je.
Üdvözlet a fórumozóknak! Szeretném kikérni TV javításban tapasztaltabb szakik véleményét a fent említett készülékkel kapcsolatban.A hibajelenség a következő: alapból nincs készenléti állapot,áram alá helyezéskor mindössze annyi észlelhető,hogy a táp egy pillanatra mintha felfutna,ezalatt tehát a szekunder köri feszültségek a másodperc tört részéig mindenhol megjönnek,majd nyomban be áll egy úgymond takarékosabb üzemmódba.Ilyenkor a szekunder feszültségek normál értékeinek kb tizede mérhető,tehát a vezérlő processzor tápfeszültségei (2,5-3,3V) jelen vannak folyamatosan.Szóval a táp ilyenkor egyfajta stanby állapotba kerül,csak az a probléma,hogy a stby led a bekapcsolás pillanatától egy folyamatos villogásban van,zöld-piros fénnyel felváltva.Ez a folytonos villogás engem zárlatra engedett következtetni valamelyik tápágban,de nem találtam sehol semmit.Először a sorvégfokra gyanakodtam,de azt nagyjából átfutottam,és így elsőre rendben találtam,valamint hogy teljesen kizárjam,kiforrasztottam az L802-es induktivitást megszakítva ezzel a sortápfeszültség útját,majd próbaképp a C813-as kondira rácsatlakoztattam egy 75W-os izzót,de a táp továbbra is csak tílt,méghozzá olyan gyorsasággal,hogy az izzó fel sem érkezik villanni.Továbbá a táp primerköre is át lett vizsgálva,meghajtó IC (1801) csere megtörtént,elkók rendben mindenhol.Őszintén szólva most már kezdek kifogyni az ötletekből.Jelenleg én vezérlési problémára gyanakszom,konkrétabban a 1701 pozíciószámú IC –re.Annyit tudok,hogy a tápfeszeket,órajelet megkapja,de nem reagál semmire.Továbbá még eeprom hiba is megfordult a fejemben,de itt már inkább meghallgatnám egy-két jártasabb szaki véleményét is.Szóval ha ez ügyben valakinek van valami ötlete,megköszönném,ha megosztaná.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce