Sziasztok. Tda 2052-vel építek erősítőt. Azt szeretném tudni, hogy két végfok-ic-t tehetek e egy hűtőbordára, illetve a kapcsolásban már szerepel oldalanként egy-egy 1000mikrós puffer, ezenkívül kell e még mondjuk 4 szer 4700 mikro puffer a tápba. Kd 150-w-os trafóval hajtom majd +-21 v-al. A segítségeteke előre is köszönöm.
Sziasztok!!
Szeretném megtudni mijen alkatrészről van szó. Mellékelt képen látható.
Tisztelettel Udvaros Gyula
Nagyon szépen köszönöm! Nagy valószinűségszerint ez az alkatrész. Rendelek belőle és kipróbálom.
Köszönettel Udvaros Gyula
Sziasztok!
Egy SONY RX50-es hifinek a CD lejátszója "NO DISK" feliratot ír bármilyen lemezt is helyezek bele. 30 próbálkozásból egyszer beolvasott egy lemezt de azt is 1:00 perctől kezdte lejátszani nagyjából 2 másodpercig szólt a muszika majd ugrott 2:30-ra és újabb 2 másodperc zene majd újabb ugrás. Lejátszón a tálca szépen mozog ki és be is. Miután behúzta a lemezt minden esetben elkezdi pörgetni. Ezután a lejátyzó elkezdi a sávraállást is és a fókuszálást de mégse tudja beolvasni a lemezt. A motorok szépen mozognak egyik sem szorul. Valaki legyen szíves mondja el mit érdemes ilyenkor vizsgálni.
Üdv.: Norbi
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Hello Mesterek
En meg uj vagyok itt,meg nem irtam a forumra.Segitsegeteket szeretnem kerni a fenti kinai csodaval kapcsolatban.Nem nagyon ertek az audio tehnikahoz,inkabb a tvket javitom hobby szinten.A prblemem az hogy a kett vegfok 2SA1943 es 2SC5200 nagyon hamar forosodik.Se rajzot sem segitseget nem talaltam hozza,ha tudna valaki segiteni nagyon megkoszonem.Udvozlettel Isti