Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

DRAGON SS485 SCH

OTHER - SERVICE MANUAL
Type: (GIF)
Size
591.2 KB
Page
---
Category
OTHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar dragon manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    DRAGON SS-485 SS485 SS 485
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant OTHER forum topics:
Play Station 2 kontroller, fólia fémréteg szakadás
Üdvözlet kedves kollégák! Van nekem néhány régi PS2 kontrollerem amit szeretnék megjavítani. A hibája szinte mindegyiknek ugyan az, egy bizonyos fémgőzölt fólia csík megszakadása ami miatt egyik gomb (lefelé kurzor gomb) nem működik. A megoldásra láttam hogy árulnak az ebay-en hozzá komplett fóliát, de szerintem nagyon könnyen javítható lenne ha tudnátok ajánlani valami ragasztót ami vezeti az áramot. Úgy szeretném megoldani hogy a kérdéses szegmenshez ragasztanék egy fémszálat és ezt közvetlen a panelra forrasztanám ahová eredetileg csatlakozott. Tudtok-e ilyen ragasztót ajánlani nekem? Köszönöm a segítséget! Üdv! 
Emos DVB-T/T2 antenna erősítő táplálása
Sziasztok,

Adott egy jelerősítő,


aminek kell 5-12V tápfeszültség. Kérdésem az lenne, hogyan adhatok neki? Mondjuk fogok egy T elosztót és az egyik csatlakozón ráküldöm a tápfeszt?
Pozitív gondolom a középső ér, negatív az árnyékolás. TV-t ez nem teheti tönkre?

Láttam hogy van direkt ilyenhez való tápegység, de ha csak ennyi, akkor nem vennék hozzá...


Előre is köszönöm!
Uszodai vegyszeradagolóhoz motort keresek
Üdv az Uraknak.
Uszodában automata vegyszeradagoló működik (MP Dual pH/Rx ). Ebben az egyik perisztatikus szivattyúban egy Meteor MOD959 UL/T60 szinkronmotor dolgfozott. Sajnos mivel ez nem egy maí darab, az uszodatechnikusok nem tudnak alkatrészt szerezni hozzá.
Több külföldi oldalon is láttam de lehet rendelni. Amik a mikrókba vannak sajnos gyengék, ide 8W-os kéne, na meg a fordulat 20Rpm.

https://horecatiger.eu/en-eu/shop/gear-motor-8w-230v-for-seko-type-mod956ul-t60-361203

Ez maga a készülék.

https://uszodaesmedence.hu/termek/microdos-mp-dual-ph-15lh-rx-30lh/

Segítségeteket kérném hátha lapul valakinél ilyen motor.
Köszönettel Laci
Pioneer DDJ-SX halkan és torzan szól
Sziasztok!

Adott a témában szereplő DJ kontroller. Hibája, hogy halkan és torzan szól, valamint bármiféle jel nélkül olyan alapzaja van, mintha fújna a szél a hangfalakból. Ez hallható a master kimeneten és a fülhallgató kimeneten is.
Amit megállapítottam, hogy hiányzik a +-15V a belső táp részen. +15V helyett 1V-ot mérek, -15V helyett +0,5V-ot. L11 piszkosul melegszik, D3 dióda a tekercsnél nem zárlatos és mérve nem találtam semmi zárlatos alkatrészt. A rajz fent van itt a tanyán. Valakinek esetleg valami ötlet? Ritkán javítok ilyesmit, de elég sürgős lenne, mert 1 hét múlva nagy szükség lenne a pultra.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce