Sziasztok!
Megkértem Kolya kollegát, hogy fordítsa le nekem a BEAG EBE5312-es (nem sokban különbözik az 5310-től) gépkönyvét oroszról magyarra. Az eredmény ezennel közhírré tétetik.
Sziasztok,
A címben említett erősítővel küzdök.
A tulaj szerint elejtette és azóta nem reagál semmire.
Én nagyobb sérülés nyomot még a külsején sem látok uh valójában nem tudom mi történ.
Jelenség:
Nem kapcsol be, készenlét sem világít, természetesen relék sem húznak.
Készenléti táp-nál a D117 egyenirányító híd kimenetén DC21,4V-ot mérek. Rajz szerint itt 6,8V-nak kellene lennie.
Ha valakinek van tapasztalata ezzel a berendezéssel, vagy hasonló jelenséggel azt megköszönném.
Üdv.:
Gyula
Sziasztok!!
Van valakine rajza ?
nem is tudom honnan kezdjem,nehezebb javitani mint egy TV-et,STBy nem mukodik,a digital gombok :TUNER,AUX,CD,CASETOFON,le van blokalva, csak a CD-en van kigyulva a piros led.A CD-rom eject gombja mukodik,a casetofon mindegyik gombja mukodik azok is digitalisak.
HANG NINCS.
koszonom
Sziasztok! Adott a címben szerepló zónakapcsoló. Hibája, hogy elkezd magától kapcsolgatni zónákat, vagy ha kiakarom venni az összes zónát, akkor 2-t bent hagy. Olyan mintha kontaktos lenne az egész. Forrhibát nem látok. Találkozott már valaki ilyen hibával? Kompresszorral kitakarítottam, de nem lett jobb. Esetleg kínáljam meg a nyomógombokat kontaktspray-vel? Csatoltam fotókat is.