Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

EAGAE211SZTEREO.

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
40.4 KB
Page
1
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar eagae manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    EAGAE 211 SZTEREO.
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Végerősítő eltérő bemeneti bekötése furcsa az MC2 T1500 végfokban
Sziasztok!

Próbálok javítani 2 db MC2 T1500 zenekari végerősítőt és furcsa dolgot találtam az XLR bemeneténél. Megtaláltam a kapcsolási rajzot és ott teljesen egyforma az A és a B oldal bemeneti része. A valóságban viszont az egyik oldalon az XLR aljzat 2-es lába, a másik oldalon az XLR aljzat 3-as lába van ugyan annak az erősítő résznek a bemenetére kötve. Nem szimmetrikus készülékről meghajtva az egyik oldal jól szól, ahol az XLR 3-as lába az IC 13-as lábára csatlakozik, a másik meg fél hangerővel megy csak, ott a 2-es lábról jön a jel. Mi értelme lehet ennek? Normál hídkapcsolásban is működtethető sztereo erősítőnek néz ki a készülék.
Így van gyárilag elkészítve, kivettem a teljes panelt, nem átkötött, hanem ez a fordított a bekötése az eredeti állapot. Van benne egy fázisfordító IC is, hogy működjön a hídkapcsolás is, ezt hátul egy kapcsolóval lehet működtetni.
(A másik erősítő meg végfok hibás, nem zárlatos, csak letiltott állapotban van, így az még nem szólalt meg.)
AN34002A
Üdv Mesterek !Keresnék AN34002A IC-t JVC KD-R401 be. Öreg Tom
SKODA SYMPHONY service manualt keresek
Sziasztok KERESEK SKODA SYMPHONY 1U0035156D-hez service manual-t. Világitást kellene átkötni benne. Üdv SuPeti
Pioneer VSX-D811 Házimozi erősítő kikapcsol a gombokra --> Megoldva
Sziasztok, Van egy ilyen erősítőm ,ami hibátlanul megy mindaddig, amíg meg nem nyomok valamilyen gombot az előlapján/távirányítóján. Leggyakrabban azonban nem is gombokra, hanem a hangerő változtatásra kapcsol ki, azaz standbyba megy. De teljesen kiszámíthatatlanul, vagy hogy semmi baja, van, hogy többször is kikapcsol egymás után. Ha csak hallgatom, és nem nyomok, tekerek semmit akkor órákat is elmegy gond nélkül. Valakinek ötlet, hogy merre induljak? Én első körben előlapi proci táp instabilitásra gondolnék... Köszönöm előre is!
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce