Sziasztok!
Ehhez a két porszívóhoz is keresnék alkatrészeket. Az elsőhöz kerékre volna szükség, csak komplett alsó rész lenne 13000-ért. Annyiért nem.. úgy, hogy még a csöve is hiányzik, de azt találok itthon.
A másik az egy őslelet, elképzelhető, hogy az bontás lesz. Annak a teteje hiányzik, meg a kapcsoló fölötti műanyag. Valószínűleg a tulaj eltörte és ki is dobta róla. |
Tisztelt kollegak,
A 6. eve hasznalatban jolteljesito felultoltos mosogepunk ELECTROLUX EWT1066TDW, oregedes jeleit mutogatja, nehany napja ugynezki , h szenilisseg jeleit mutattya , egesz pontosan miutan az enkoderbol kivalasztott progit szeretbnenk vegrehajtatni : NEM INDUL [hiaba nyomjuk a START gombot] tobszor is .
Utana neztem a netten talalt hibakra es azt monjak, h az ajto nincs becsukva, jelzem az ajto jolzarodik,,, megsem indul.
Neha aleatorikusan gondoleggyet es munkaba fog.... kis ido mulva pityogni kezd es ERROR -t jelez ki .... DE a munkajat elvegzi sikeresen.Hiba izenet, KOD nincs csak egy kis szaggatott sipolas amit eltuntethetubk barmelyik gomb nyomasaval [ eltunik az error kijelze is]
Mosas kozben nem hajlando SZUNETELNI = PAUSE ba menni hiaba nyomjuk meg a START gombot.
Kerlek valaki segisen otletet adni, h mi lenne az orvossaga.... most sajnos nem telik UJ mosogepre.
KOszonom szepen elore is!
Udv, zsolasz 2024.06.20 MV hely.
UI. Lenne az ERROR uzenetre kis filmecske is... esetleg ha segit feltoltenem [ha lehetseges''']
Jó estét,egy electrolux ESL 7525RO élvezérlös mosogatógép PNC:911434353 3-4 éves lehet és nemakar füteni.A föpanelt hátul alul kiépítettem relék jónak tünnek,a motornál a fütöelem nem szakadt nem testzárlatos.Valamelyik szenzor lehet rossz?
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Van egy Electrolux EWT1062 mosógép nálam, aminek az ürítő szivattyúja az üstre van rögzítve. A csavarok furata -mind a 6 sajnos-totál ki van tágulva, nem tart semmit. Próbáltam kábelkötegelőt beledarabolni, de nem oldotta meg. Valaki javított már ilyen problémát sikeresen? Köszönöm!