Üdvözletem!
Következő a problémám Electrolux ESL8320RA mosogatógépem nem melegíti a vizet. A fűtőpatront ellenőriztem 25,4 ohm, szeretném megkérdezni, hogy a hűmérsékletérzékelőt, hogy tudnám tesztelni? Esetleg van e tipikus hibája ezeknek a gépeknek, ami miatt nem fűtenek?
Köszönöm!
Sziasztok!
A címben jelzett mosogatógép vezérlő paneljén a táp IC olyan módon sérült meg,hogy nem tudom a típusát leolvasni.
Amennyiben valakinek van ilyen vezérlője,akkor legyen szíves küldjön képet a problémás részről.
A NET-en nem találtam olyan képet,melyről a típus leolvasható.
Előre is köszönöm.
Ottó
Tisztelt Kollégák!
Szép napot mindenkinek!
A címben szereplő munkahelyi hűtőszekrényünk kazán fűtése egyik napról a másikra megszakadt, a termosztát jó.
Állítólag ez viszonylag ritka hiba, dehát ami elromolhat, az egyszer el is fog romlani.
Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy a " hátul " című kép baloldalán látható fényes kazán-borítás alatt található fűtőszál milyen felépítésű belül?
Átlagos körülmények között szét szedhető, illetve javítható-e? Annyi látszik, hogyha a komplett elrendezést kiszerelem, akkor ez a fényes palást enyhén széthajtva kivehető.
Az alatta lévő üveggyapot-szerű hőszigetelés szétcincálásához szükség van-e kesztyűre?
Elsősorban tapasztalt/sokat látott hűtőgép szerelő kolléga válaszát várnám, aki már bontott szét ilyen kazánt.
Üdv. :-))
Kérem,hogy m_stuart ne szóljon hozzá!
Sziasztok!
Fent nevezett előlap,szerintem,EB1 hibakódot jelez (?) A hibakód jelentése a mellékletben (?)
Ilyen hibám még nem volt. Az eredeti ok,ami miatt a panel hozzám került. Az volt,hogy "tachogenerátor kör hiba." A centri fordulatszám szabályzó poti soros SMD ellenállásának lábán az egyik forrasztás "elpattant."
Ennek a panelnek a javításához kérem a segítségeteket!