Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ELECTROLUX ELECTROLUX EWS800

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
3.7 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar electrolux manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ELECTROLUX EWS-800 EWS800 EWS 800
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Electrolux Z1150 és TechnoStar VC500R porszívó alkatrésznek vagy bontás?
Sziasztok! Még nem néztem meg működnek-e, de csak maga a gép van, semmi tartozék nincs. Érdemes velük foglalkozni? Electrolux hiányos dobozilag is. Arra gondoltam motorokat elteszem ha jók, oszt jónapot. Vagy ha van valamelyikteknél egy rossz példéány, akkor ordítsatok. Üdv: Pityesz
Electrolux EW2F428S érzékteln indításra
Sziasztok .Prg. kiválasztás után minden érintős rész a kezelőjen reagál érintésre , csak az indító (start) időnként nem működik , nem kattan a zár , érintésre semmi reakció . Van mikor jó . Tulaj szerint is hol sikerül elindítani hol nem . Várnak , vagy végig tapizzak a gombokat és egyszer csak bezár és elindúl. Valami tapasztalat , mi szabotál ilyenkor . Van ennek valami teszt módja ?
Electrolux ewt 10110w mosógép nem zárja le az ajtózárat (Megoldva))
Sziasztok kollégák! Van fent említett masina, ami ha megnyomom a start gombot, 1-2 mp-ig világít a gomb zölden, majd elkezd villogni szintén zölden. Az ajtózár nem zár le. A zár 3 - 5 vezetéke között "csak" 114 voltot mérek, A 4-5 illetve 3 - 4 közül az egyiknél semmi, a másiknál 230V. A bimetálos rész hány volton kéne működjön? Kevésnek tűnik nekem az a 114... Ajtózár: http://kepfeltoltes.hu/121025/2012-10-25_11.35.42_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ha zárom a 2 kivezetést, átbillentem a kapcsolót, akkor utána bekapcsolva és indítva elindul és behúzva marad. De következőre szintén se kép se hang. Hibakódot nem villog, csak folyamatosan a zöld. Köszönöm a segítséget előre is. Közben külső információ alapján rádugtam az ajtózárat egy whirlpool gépre, ami azonnal kattant és indult. Panel gyanús... Szép napot mindenkinek!
Electrolux 4-es főzőlapon egyszerre csak egy lap működik
Sziasztok!

A főzőlap indukciós, típusa Electrolux EHH6240ISK.
Több évig rendben működött, most úgy döntött hogy ha több lap van bekapcsolva akkor csak úgy indul a következő ha az előző már elérte a beállított hőfokot és leállt. Szépen sorban felmelegíti mindegyiket, de egyszerre csak egyet indít.

Két fázisra van elosztva, üzem közben is 230V felett van a feszültség  - tehát nem emiatt tiltja le.
Az sem hatja meg hogy ugyanazon a fázison lévő, vagy két külön fázison lévő lap van bekapcsolva. Csak egymás után melegít.

Mivel mindegyik lapnak külön elektronikája van, csak a kezelő lehet hibás - de szerintem nem is hibás hanem valami energiatakarékos üzembe sikerült kapcsolni. Gondoltam valami jumper vagy más átkötés lehetne amivel beszereléskor megadjuk hogy mehet -e egyszerre, de nem volt bolygatva a bekötése.
Inkább gomb kombináció lehet amivel elállították véletlenül.

Ebben kérném a segítségeteket, hátha látott valaki ilyen jelenséget.

Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce