Sziasztok!
A fenti mosógépnél , hogy lehet a teszt üzemmódba lépni ?
Minden választ előre is , köszönök .
Üdv varga jano
U.I.
A mosógép az ajtót bezárja . Majd forgatnia kéne . De nem csinál semmit .
A helyszinen hirtelen nem tudtuk , hogy hogyan lehet a diagnisztikai módba belépni .
A vezérlőről néhány fotó . A tápfeszek rendben . 5Vdc+7Vdc=12Vdc ; 5Vdc .
U.I.
A diagnostice mode lásd melléklet .
Sziasztok!
Egy olyan segítségre lenne szükségem, hogy hoztak egy Electrolux EDC 66150 szárítógépet javítani a jelenség a következő volt: bekapcsoltad elindítottad a programot, és nem indult el mindent átnéztem mire rájöttem, hogy a motor kábelja kontaktos a panelnél ráforrasztottam a panelra kábeleket, és jó volt elvitték egy óra múlva szóltak hogy nem jó elmentem megkoccintottam a panelt jó volt aztán nem! Kivettem a panelt a reléknél a diódák zárlatosak voltak visszatettem elfordítottam a programkapcsolót szikrázott egyet a panel elment rajta 2 smd tranyó ellenállás! Utána kibökték hogy a gép villám vágott volt! Esetleg egy kapcsolási rajz segítene vagy ha van valakinek bontott panelja! Vagy honnan lehetne beszerezni??
Sziasztok!
Van egy AEG L1246EL mosógépem, amiben a program végi hangjelzést szeretném aktiválni.
A csipogó működik benne, diagnosztikai módba kapcsolva csipog, ha lenyomom bármelyik gombot.
A használati utasításban sajnos nincs említve, hogy a hangot ki/be lehetne kapcsolni, viszont netes leírások szerint az EWM1000Plus platformnak tudnia kéne.
Létezik, hogy ebben a konkrét modellben ez a funkció egyáltalán nem működik?
Köszönöm előre is!
Sziasztok,
Vettem egy ilyen gépet magamnak,hibásan. A gép három éves. Már az eleje kihívás volt. Mondták,hogy a gép szakszervízben volt, ahol vezérlő panel cserét javasoltak jó sok pénzért..
A hiba: szárító funkció tökéletesen működik. Mosás nem indul el. Indító gombot megnyomva az ajtó bereteszel,majd pár másodperc múlva kireteszel. Gomb zölden villog..
Csak röviden írom le. Mindent megnéz, kimér,ellenőriz. Még végül kibukik,hogy a szárító rész levegőt fűtő betétje!!!! Rossz. Szivárog test felé..
Ez a nyomorult-hibakód nélkül- a mosás elején teszteli ezt is. Ugyanis a mosás végén centri előtt -gondolom- a ruha fellazítása céljából elindítja benne a ventillátort, és fűtené a levegőt pár percig. Utána centri.
Persze hol a logika ha ugyanez a fűtőbetét a szárításnál meg elmegy...
Ideiglenesen lehúztam,onnantól kezdve tökéletesen mosott. A fűtőbetét több,mint egy hónap alatt jött meg. Most tökéletesen teszi a dolgát.
Érdekes,hogy korábban is volt már dolgom electrolux mosógéppel-itt a fórumon valahol fent is van-az sem volt még négy éves. Ott a víz fűtőbetétje húzott testre.