Sziasztok .Prg. kiválasztás után minden érintős rész a kezelőjen reagál érintésre , csak az indító (start) időnként nem működik , nem kattan a zár , érintésre semmi reakció . Van mikor jó . Tulaj szerint is hol sikerül elindítani hol nem . Várnak , vagy végig tapizzak a gombokat és egyszer csak bezár és elindúl. Valami tapasztalat , mi szabotál ilyenkor . Van ennek valami teszt módja ?
Sziasztok!
Ma egy Electrolux EDC78550W szárítógéphez mentem javitani.A hiba annyi a dobot nem forgatja.Elinditva a gép indul,a kijelzön mutatja az idő mulását,relék kattognak,de a motor nem forog.A motor kapcain mérve nincs feszültség.A gépben 2db panel van,ebböl az egyiken látszik égés nyom.
A panel megbontása után égés nyomot láttam a panelon,ill.azt hogy talán hiányzik is alkatrész,s a fólia.
Kérdésem,van-e valakinek bontott donor gépe,amiben ez a panel van?Esetleg vállalja valaki a panel javitásást,vagy csak az alkatrészek tipusát,fajtáját megmondaná.
Elöre is köszönöm a segitséget.
Kérem SobriJ, és kozakg, ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Lenne ez a LCD Kijelzős gép: Elindítom a programot, az ajtot bezárja , vár egy pár sec-ket, és kiírja mosás vége. Hibakódot nem ír. Mi lehet?
Köszi
Jo napot kívánok.Egy electrolux mosogatogéppel volna gondom-az ajto alatt kifröcsköl a víz mosás közben,tehát meleg víz esetén. Amikor öblítés van a hiba nem jelentkezik,tehát hideg víz esetében. Az ajto tömítése kicserélve vadi ujra,mégis megmaradt a hiba. esetleg valami ötlet?? Elöre is köszönöm!!!