Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ELECTROLUX SFM-689 SM.

HOUSEHOLD - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
553.8 KB
Page
4
Category
HOUSEHOLD
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar electrolux manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ELECTROLUX SFM-689 SFM689 SM. SFM 689
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant HOUSEHOLD forum topics:
Electrolux EOB 6690X beépíthető sütő PNC: 944 182 528 sütő ajtó zsanér cseréje vagy felújítása
Szervusztok!

Az Electrolux EOB 6690X beépíthető sütőhöz keresek ajtó zsanért vagy valakit aki már esetleg újított fel ilyet.

A probléma, hogy a sütő ajtó nem csukódik be teljesen, így vagy nem fűt fel a beállított értékre vagy csak jóval lassabban. És persze 0-24 órában világít a sütő világítás is.

Úgy néz ki, hogy már nem forgalmazzák a zsanért. Orczy-éknál sincs csak a hűlt helye.

Minden megoldás érdekel, ha van valakinek elfekvőben ilyen vagy van valamilyen ötlete ossza meg.
Electrolux EWT 7260 szárítógép szivattyú hiba
Sziasztok! ELECTROLUX EWT 7260 szárítógép szivattyúhiba ügyében kellene segítség. Kezdődött az egész azzal,hogy kisütötte a tirisztorokat,csere,egy napig működött.Ismét csere de sajna bontott szivattyút raktam bele ami zárlatos volt,ujra tirisztor csere de már eredetit nem kaptam csak helyettesítő tipust.A vezérlő tipusa ELMARC H8.1 1200 RPM Mindezek után uj szivattyú,tirisztor csere de azóta nem indul a szivattyú csak "remeg" 400 mA-t vesz fel és a két kapocs közt 135V-ot mérek.Ha 220/60W-os izzóval helyettesítem akkor rendben működik (az izzó) A panelt már rongyosra nézegettem,ellenőriztem VDR csere is volt de semmi... Ha valakinek lenne valami tippje,hogy hogyan tovább megköszönném.
Electrolux EHS60021x kerámia főzőlap villog/ kattognak a relék /megoldva/

Sziasztok!

Fent említett főzőlap néhány perc használat után villog/kattognak a relék a tulaj elmondása alapján. A hibát még nem tudtam reprodukálni, sajnos nem volt időm órákat mellette ülni. Esetleg vmi tapasztalat? Elkók cserélve, lap átforrasztva. Köszönöm! 

Megoldás: a kis fözőlap mellett van az elektronika, szétbontva a lapon a 2 opto közül sz egyik hibás, melegítésre meghal, hűtve ismét jó!

Electrolux ENB 3850 huto hatul jeges, de nem hut, tanacsot kerek
Sziasztok Adott egy Electrolux gyartmanyu ENB 3850 tipusu Full-no-frost huto. Volt egy problemam a fagyaszto reszen (blokkolt a ventillatora es nem mukodott a leolvaszto ellenallasa a fagyasztoban). Ezt megoldottam, most a fagyaszto resz tokeletesen mukodik, a beallitott homersekletre (-19C) beall, de a huto reszben nem hut, csak jegesiti el a hatat, majd leolvasztja, de a huto resz +16C-n marad.... Egy kompresszoros, nem hiszem, hogy Freon hianya lenne, hiszen a fagyaszto jol mukodik es a felso reszt is probalja huteni, ezert jegesedik. Bevallom, nem szakmam a hutogepek, ezert lehet banalis a kerdes, de mi lehet a baj? Hatul szepen melegedik, stb. Elore is koszonom a valaszokat! Minden jot, Janos
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce