Üdvözletem . Keresném az ULTRAMÉDIA által gyártott REFLEXION X250 auto erősítő rajzát.Hálás lennék ha valaki segítene. Tisztelet: Öreg Tom
Sziasztok.
Kezemben a maradvány és sorolnám ami felismerhetetlenségig megsemmisült. A 3BR0665 az megvan de a C911 a ZD906 a ZD901 ami ismeretlen. Nézelődtem segítség után de csak azt találtam ami nekem is van.
https://linustechtips.com/main/topic/1047584-help-needed-with-lg-subwoofer/
Hátha valaki tud segíteni, előre is köszönöm.
Üdv.
Adott a fenti autós fej, sajnos a DVD lejátszó semmit nem olvasott, majd kiderült, hogy a lemezt felülről lefogató műanyag korong van eltörve, ragasztással, olvasztással nem megoldható. A manual anyaglistájában csak komplett egységként található meg, ha beszerezhető is elég húzós áron.
Barátom aki a javítását végezné leméretezte, mellékelek két képet a dologról.
A kérdésem annyi, hogy van e ötlete valakinek arról, hol lehetne ezt legyártatni, vagy beszerezni.
A válaszokat előre is köszönöm!
Szervusztok!
A fent erősítő néma, és szinte biztos, hogy a digit lap hibás. A proc. melletti kvarc környékén valami folyadék szétmarta a fóliákat, amit már ráadásul próbáltak javítani, és nagyon csúnyán néz ki . Szükségem volna egy rajzra, de a SM-keresőben csak kezelési utasítás és alkatrészlista található. Ha tudna valaki segíteni rajzzal, megköszönném. Mindazonáltal nem nagyon hiszek a sikerben, de legalább megpróbálnám.
Köszönettel:
Attila