vennék r285 epson nyomtatót..hibás , és tökéletes is érdekel
Üdvözlök mindenkit!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a fent említett epson stylus c62-s nyomtatóm! átalakítottam ,hogy bevegye a sík lapot, mert kartonra kell nyomtatnom, és amikor beteszem a papírt és elindítom a nyomtatást hiába nyomom az optokapu közé a papír által mozgatott műanyagot nem akar nyomtatni és azt írja kifogyott a papír ! Tudnátok erre a problémára valamilyen megoldást? Ez az optokapu érzékeli a nyomtatófej végállását !
kaptam egy - nem öreg - nyomtatót ajándékba (nem hibásként), a színes patronok fogyóban vannak benne, de még szépen nyomtat. A fekete az elején még majdnem tele volt. Ha színes nyomtatás állásban van a 3 színből keveri a feketét rendesen, képeket is szépen nyomtat, fekete állásban viszont nem csinál semmit. A gép észre sem veszi, hogy nem nyomtat. Teszi a dolgát, csak éppen semmi nyom nem látszik a papíron. Gondoltam megjáratom, nyomtattam vele kb 20 teljesen fekete oldalt. Persze semmit nem nyomtatott a papírokra, viszont az érzékelője szerint fogyott belőle a fekete festék.
Mi lehet a baja. A fej fekete része be van száradva?
Köszönöm a segítséget,
Ede
Üdv mindenki!
Nevezett gépezetet átnéztem, fejet megtisztítottam, átmostam, fúvókák ( furatok) rendben.Fej tintával feltöltve, új patron FF. benne. Minden kijelzés helyesen működik, tesztet csinálja, nyomtatás is végig megy, de nem ír semmit, mintha üres lenne a patron.
Ahhoz kérnék segítséget, hogy hogyan lehet a fejet bemérni, hogy jó-e egyáltalán, mert lehet hogy totál halott. Ez csak FF. nyomtató egy patronnal, és nincs csip.
Köszönet István