Üdvözlet minden (potenciálisan) segítőkész kollegának!
A címbeli Denon AVR-1713 házimozi távirányítóját szeretném pótolni. (megsemmisült)
Mivel a neten az összes fórumot, áruházat stb. végignéztem, de sajnos PONT az én készülékemhez
sehol nincs pótlás, (illetve van, a tengeren túlról - 30 dolcsi) ezért itt próbálnék szerencsét és kérnék tanácsot.
1. Az itthon kapható univerzális, vagy tanítható távok közül (esetleg) van-e olyan,
amelyik legalább néhány funkciót tud.
2. Ha valamelyik (tanítható) képes lenne, akkor van-e valamilyen módszer a „betanításra”,
ha nem áll rendelkezésre egy másik táv, amiről taníthatnám?
Előre is megköszönöm a segítőkészséget!
alma007
Hy.A emlitett rádiot kellene javitani , csak keresi a CAN-t.Kérdésem az lenne ki lehet e kapcsolni ezt a funkciot?Köszi.Atty.
Üdv! Van kéznél valakinek egy ilyen Akai 4000-es magnója meg egy mikrométere? Megkérném az illetőt, hogy mérje meg nekem a tengelyvastagító cső külső átmérőjét...!
Sziasztok!
Van egy "D" osztályos hifonics autós erősítőm. Fet-eket kellett benne cserélnem, mert elszálltak. Gyárilag SW50N06 volt benne, viszont ilyen nem kapni itthon sehol sem. Helyette FQP50N06-ra cseréltem mindegyiket. Most elindul az erősítő, de ahogy jelet kap, kicsapja egyből mindkét biztosítékot.
Mi lehet a probléma? Ennyire fontos lenne, hogy ugyan olyan FET-et tegyek bele, mint ami gyárilag benne volt?
Előre is köszönöm a segítséget!