Üdv mindenkinek!
Fagor 3F111 típusú mosógéphez keresnék doksit,hibakódleírást.(ez kijelző nélküli.Ha jól tudom,ezeknél volt LCD kijelzős változat is)
0605211673 sorozatszám található még rajta.
Az a baj,hogy ezt már valami barbár szétbarmolta...(szintszabályzó szétfeszegetve..stb)
Most centizésnél is vizet szív,a centri tök véletlenszerűen elindul.A vízszint mosásnál is véletlenszerűen áll meg vagy túltölt.szintszabályzót cseréltem már.
Valószínű elektronika hiba lesz,de még nem akarom rámondani.
Sziasztok
Van egy FAGOR mastercook class AA PTE-1030 mosógépem, amelyet szerettem volna elindítani.
Indítógomb megnyomása után betöltötte a vízet, aztán 3 db LED egyszerre villog.
Mellékelem a képet hogy melyik három LED.
Kikapcsolás után újraindítás és kiengedi a vízet , betült kicsit forog a motor , újra villog a 3 db LED.
Meggyomva a START gombot picit vár,kattok, és újra villog a három LED.
Kaptam egy LENGYEL leírást , valamit ír a 3 db LED villogásáról de nem tudom értelmezni mert LEMGYEL nyelvű.
Valaki tud magyar leírást erről a mosógépről?
Találkozott valaki ezzel a hibával?
Köszi a válaszokat.
"ismeretlen hibajelzés (3 LED egyszerre villog)" Esetleg ez nem lett jobb cím? Értelmezted az alábbiakat? :
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Hello.A fent nevezet saját mosógép javitásában kérnék segitséget.Vetem hozzá dob javitókészletet- a régi lerohadt-.A problémám az,hogy a régi szegecselve volt az újhoz viszont kapupánt csavart adnak.Beszereléskor-csavar bent,anya kint- beleér a dobházba.Forditva beszerelve nincs gond,viszont az anya ugye belül van,és nem tudom,hogy kárt tene-e a ruhában mosás közben-talpas lekerekitet fejü önzáros anyát tetem rá.Esetleg lehet hozzá venni szegecset,ill ki hogyan oldaná meg.Köszönöm.
Tisztelt fórumozók!
A fenti indukciós lappal van egy olyan problémám, hogy bekapcsolásnál, relé kattan, sípol is, de kijelzés nincsen.
Cseréltem a kijelző panelt, a helyzet ugyanaz.
Van valami ötlete valakinek?
Köszönettel