Sziasztok!
Ismerősöm kért meg, hogy nézzem meg a sütőjét mert folyamatosan megy a ventillátora.
Feszültség alá helyezve valóban egyből indult a venti, nem a hőlégkeverő, hanem a sütő tetején lèvő hűtőventi. Az első fotón látszik, a két sötétkék vezeték megy rá, mindkét vezeték 1-1 klixontól jön amik zárt állapotban vannak. A klixonokra meg közvetlenül a betáp vezetékek jönnek. Így teljesen érthető, hogy folyamatosan megy. De ez így nem jó. Mit nézek félre?. Lehetséges, hogy az egyik klixon alaphelyzetben nyitott? Vagy magában a motorban van egy hőkapcsoló?
Udv.: nils
Sziasztok!
Adott egy fagor LF-65 IT tipusú mosogatógép.A hiba ügyfél elmondása szerint F5.Túlmelegedés.
Helyszínen hőkorlátozó visszakapcsolása után kilépett a fűtésből,ráhagytam.
A hiba másnap ismét jelentkezett (várható is volt) F5.
Van ebbe a gépbe egy kombinált hőkioldó+NTC egység.Erre gyanakodtam,hogy az NTC miatt túlmelegedhet,DE akkor ha érzi a túlmelegedést(mivel kiadja az F5-öt) a józan paraszti eszem azt diktálja,hogy beragad a fűtésrelé.
Kérdésem,hogy találkozott-e már valaki hasonló hibajelenséggel,mert nem szeretném berendelni feleslegesen az NTC egységet.
Üdv Mindenkinek.András.
Sziasztok !
A fotón látható előlapú mosógép három funkciójú kapcsolója , az ügyfél elmondása szerint , téveszt . Nem a módosításnak megfelelő üzemmódot , hanem , fals dolgot kapcsol . Pl. nem a centrifuga fordulatszám módosul , hanem , mindig , a hőfok . A másik két funkcíó rendben van . Ehhez kérem a segítségeteket ! A segítséget , előre is , köszönöm . Üdv varga jano
Sziasztok !
A kilenc DB kapcsolót kicseréltem , Sasa és Balage tanácsának megfelelően . Jó lett . Köszönöm szépen . Üdv varga jano
Kérem hogy city217, és kozakg ne szóljon a témához!
Sziasztok!
Érdeklődnék, ennél csapágyazáshoz szét kell szedni a az üstház alsó, és felső felét?
Ill. milyen csapágyszett kell hozzá?
Köszi
vadmalacka@gmail.com