Szerbusztok
A képeken látható csatlakozót keresem de sajna nem tudom mi a pontos típusa sajna a korrózió nem kimélte ha esetleg lenne valakinek bontott vagy tudja honnan lehetne be szerezni kérem ossza meg .
Üdv: Gyuri
Sziasztok!
A következő a problémám lenne ezzel a készülékkel: a cd beolvas, lejátszik, de nincs hangja ugyanakkor a rádió és a deck-nek van hangja. Találkoztatok már ilyen hibával, mi lehet a gondja?
Segítségeteket előre is köszönöm! Peti
Sziasztok!
Most került hozzám hogy nem lehet bekapcsolni, de nálam két napig ment, de most nem indul el. Bedugva hagyva 1 óra után elindult, de csak két napig ment, most már több óra után sem indul el. A kondikat cseréltem a tápban, de a 6lábu ic-ét IC40-848J43 nem tudtam beazonosítani? Rajzot sem találtam hozzá, a lapon lévő szám: LX.PCB2.1CH-1.V2.4.
Miért nem indul el a tápegysége, mert amikor ment akkor rendesen szólt?
Sziasztok!
A feleségem kollégájától kaptunk amolyan kukaszökevény jelleggel egy Onkyo mini hifit, aminek része ez a deck is. Mivel kívülről szép állapotú ezért gondoltam megjavítom.
Full auto reverse mechanika van benne egyetlen motorról hajtva. Az első próbánál azt tapasztaltam, hogy kattog (próbálkozik) de valójában nem csinál semmit a kazettával. Szétszedve azt tapasztaltam, hogy a főszíj le van esve, megörültem, hogy na ennyi az egész, de közben az is bennem volt, hogy csak úgy magától nem esik le az a szíj... persze nem is lett jó. Most ott tartok, hogy a mechanika látszólag nyugalmi helyzetben van, de a főtengely (ami jelen állapotban épp kontaktusban is van a program tárcsával) néhány fordulat után befeszül. Van a vezérlő szolenoid, ez is látszólag működik, behúz (ez kattogott a.próbáknál) viszont hiába húz be a főtengely ugyanúgy befeszül.
A manuálban van egy robbantott ábra, de nem túl részletes (pl. Mi a program tárcsa nyugalmi helyzete) hogy érdemes nekiállni?