Sziasztok!
Adott egy Gorenje D 65225 szárítógép, aminek a kijelzője egyszerre nagyon kontraszthiányos lett. Ha oldalról vagy nagyon fentről nézem, sejthetőek a menü pontok, de igazán csak találgatni lehet, hogy mi melyik. Érintésre reagál, veszi a parancsot, hallani a visszajelző hangot és ha sikerül kitalálni melyik a "START" pont, akkor el is indul. Néha nyelvet vált, így nehezítvén az amúgy sem könnyű helyzetet. Próbáltam az itteni adatbázisban keresni valamit róla, nem sok sikerrel. Azután gondoltam felteszem a kérdést, esetleg van valakinek ötlete mi lehet a gond?
Köszönettel:
Csaba
Sziasztok!
A készülék saját. Ilyenkor nyáron nagy melegben picit hidegebbre szoktuk állítani, de az utóbbi hetekben mintha ez is kevés lenne. Ajtó tömítését ellenőriztem, jónak tűnik. Fel lett csavarva maximumra, amivel annyit értünk el, hogy jeges a hátulja a hűtő részének. Ami viszont feltűnt, hogy nem a teljes hátulja, hanem csak a közepétől felfelé. Létezhet, hogy csak felül van benne elpár?
Üdv: Jácint
Üdvözletem!
Ez a masina a sajátom, szeretném gyorsan megjavítani, mert a hétvégére elutazom. Amit találtam róla, a szerint termisztor hiba van benne. A fűtőszálban levő érzékelőn 3 kOhmot mértem, maga a fűtőszál is jó.
Jó irányba kereskedem? Esetleg egy manuál, mert én nem találtam.
Ízirájder