Sziasztok
Van a háztartásban egy a tárgyban említett mosógép. Először azt vettük észre hogy az öblítő a tartályban maradt, de a program végigfutott. Ezután elindítottunk egy programot mosógép tisztító folyadékkal az végig is futott. Ezután elindítottuk újra a mosást de az nem ment végig F4 hiba villog a kijelzőn.
Mit jelent ez a hibakód? Mit nézzek meg rajta?
Köszi
Balázs
Sziasztok!
A készülék saját. Ilyenkor nyáron nagy melegben picit hidegebbre szoktuk állítani, de az utóbbi hetekben mintha ez is kevés lenne. Ajtó tömítését ellenőriztem, jónak tűnik. Fel lett csavarva maximumra, amivel annyit értünk el, hogy jeges a hátulja a hűtő részének. Ami viszont feltűnt, hogy nem a teljes hátulja, hanem csak a közepétől felfelé. Létezhet, hogy csak felül van benne elpár?
Üdv: Jácint
Sziasztok!
Hiba : Nem vesz vizet.
A panelt néztük meg.
A aquastop tekercs kiütött egy csomó alkatrészt. Cseréltük az aquastop csövet. A csatlakozón már mérhető a kb 4 kOhm-os ellenállás. Természetesen .
A hiba : megmaradt.
Keresem a fotón szereplő Gorenje mosogatógép Sifra : 737699 elektronikán a kidurrant SOT223 smd alkatrész és leégett 3db smd ellenállás tipusát!
Előre is köszönöm a választ.
Nagyon szépen köszönöm Zsugorinak!
Sziasztok!
A fent nevezett gép bekapcsolás után a start gomb villog ahogy kell, gombnyomásra hármat sípol,
de a gép nem indul.
Hibakód nincs, a programválasztó gomb jól működik, program időt kijelzi, a funkció gombokra is reagál.
Az összes perifériát ellenőriztem a kábelezés mindkét végén, minden jónak bizonyult.
A vezérlő panelon szemre, és néhány részen mérve sem találtam hibás alkatrészt.
Ha valaki tud rá megoldást mit nézzek, mit ellenőrizzek még, megköszönöm.
Üdv:
gyulends1