Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GRUNDIG P37-640

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
493.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar grundig manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GRUNDIG P-37640 P37640 37640 P37 640 P37-640
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Grundig tv
sziasztok.lenne egy grundig cuc2032-es sasszi ami táp javítás után csak egy programhelyet hajlandó mutatni + az AV-t.OSD-je csak a hagerőnek van.az "i" gombra sem reágál.látott már valaki ilyet?
Grundig SX chassis szoftver problémák megoldása
Sziasztok! Szeretném összegyűjteni az SX chassissal kapcsolatos tapasztalatokat és tippeket. Sajnos elég sűrűen találkozunk ezeknek a main lapoknak a szoftver hibájával, és hol javítható hol nem. Sokszor az USB frissítés simán végigmegy, és tartósan működik utána. Van úgy hogy az SPI flash újraírásával javul csak meg (itt figyelni kell a kijelző típusára). Van olyan eset hogy frissítéssel megjavul, de hiába a flash csere maximum 5 kikapcsolás után újra kiakad. Frissítéssel megjavul újabb 4-5 kikapcsolásig. A legrosszabb eset amikor az usb frissítés folyamatjelzője nem indul el vagy félúton megáll és eeprom csere-újraírás után is ugyanez a helyzet. Engem a két utolsó eset megoldása érdekelne. Főleg az, ami 4-5 kikapcsolás után ismét kiakad a szoftver - hiába a flash csere. Ha nem kapcsolom ki akkor bármeddig működik - úgy tűnik. Mi lehet az oka? BGA hiba vagy csak tápellátás bizonytalan valahol? Előre is köszönöm!
Grundig CUC2030 muterhelessel indul e?
szervusztok
Grundig CUC2030 muterhelessel indul e?
bekapcsolaskor
A+150v
H+5V
de a +E8v
es a +F5v csak startkor jelenik meg,aztan atmegy stby
startkor a HOT bazisan a sorimpulzus kifogastalan,eeprom ujrairva
...akarommondani...a tv hibaja is ez,tehat HOT beforrasztva ugyanigy,azaz megjelenik a magasfeszultseg es stby
szoval nem tudom tapegyseg hiba e vagy visszajelzest hianyol a tv vmelyik aramkorerol a processzor
halozati feszultseg ingadozas utan van ez a hiba
szoval,izzoval startol e?

kiegeszites:a CUC2030 sassze tipusai kozul
az ST63-780 TEXT startol muterhelessel,azaz a segedtapok start utan jelen vannak...tapasztalatom
...ez viszont ST 70-730 NIC/TOP lehetseges,vannak elteresek...
koszonom
ST70-770 GRUNDIG CUC 2030 KÉPELTÉRÍTÉS
Üdv A fenti készülék röpteti a TDA8350Q tip. eltérítő IC -t. Az r55006 poz. számú ellenállás 5R6 lefüstöl az ic jól mérhetően zárlatos lesz. Kondikat ,diódákat stb ellenőriztem .Látszólag minden hibátlan. Az utolsó IC-met nem szeretném röptetni.Hálás lennék mindedn ötletért. Köszönettel:töröká
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce