Sziasztok!
Van egy Grundig AMira 60 cm es Lcd tv bekapcsolás után tökéletesen működik,fél óra mulva csak a fél képet ad.másik felén függöleges csíkok vannak!Csatoltam egy képet róla! Mi lehet a bajsága a tvnek? Cof hiba vagy kijelző?
Üdv:Sparco
Sziasztok!
Ezzel a készülékkel az a gondom, hogy fél óra után kifehéredik a képe, de nem a 200V hiánya miatt. A digiboxot már átforrasztottam, de a hiba megmaradt, de ha újra van kapcsolva akkor is már fehéren jön meg, néha lehet látni benne pár fekete csíkot. Ha várok vele fél napot akkor megint félóráig jó utána fehéredik el. Mi lehet az oka, még mindig a digiboxon lehet gond, vagy a KF?
Jo reggelt Kollegak
Egy Grundig GU-22DVD cuccon ,,I,, hangnorma van,es persze nincs hangja.Egy napja kergetem,semmi infot nem kaptam.Megkoszonok minden otletet.
Tamas Laszlo-tamilaci59/Marosvasarhely/Erdely