Sziasztok!
Ismét tanácsért illetve útmutatásért fordulok hozzátok.Az egyik ismerősöm hozott egy tv-t hogy próbáljam már helyrepofozni ,mert nincs hang.A típus Grundig P42-242CTI (CUC2400).Nos nem csak hang nincs hanem a képernyő alsó részénél kb 6cm széles fekete csík látható.A Neten próbáltam ehhez a típushoz rajzot keresni de eredménytelenül.Sasszi szerint, bár van CUC2400-as, de nem egyezik ezzel a géppel.Kondik nincsenek púposodva, a stabokon rendes a feszültség (12v;5v)A hangszóróból nagyon halk pattogás halható de ha a bemenethez érek akkor van brumm tehát a fokozat él.Merre tovább?
Köszi!
Segítségeteket kérem abban, hogy a GRUNDIG STF 72-1002/7 tipusú készülékhez a BSC 290101L sortrafó hol kapható. Tudom, hogy már volt fórum téma de nem találom sehol.
Köszönöm !
tisztelettel Nagy Csaba
Sziasztok!
Ezt a 100Hz-es Lengyel/Kínai csoda TV-t este kikapcsolták, és másnap rádió üzemmódban indult.
Kezelési utasítás persze nincs hozzá, mert Németországból hozták.
Hogyan lehet kilépni ebből az üzemmódból?
Azt tudom, hogy szerviztáv kell a szervizmód eléréséhez, ami nekem nincs, viszont letöltésem van hozzá, de ez inkább kezelői problémának tűnik.
Segítsetek, ha tudtok!
Üdv:
Fülesmester
Üdv. Van egy GRUNDIG AMIRA 32 LW 82-7505 LCD TV-m, aminek nincs meg a gyári távirányítója.
Rajta lévő gombokat nyomkodva, sikerült véletlen a gyerekzárat bekapcsolni. Emiatt kikapcsolás után, már nem lehetett visszakapcsolni.
Kérdés: ki lehet-e iktatni a gyerekzárat távirányító nélkül?
Illetve ha veszek egy univerzális távirányítót, azzal mennyi esélyem van...?