Sziasztok!
Tv tipusa: STF72-1002/7 TEXT GBF2400. Hang néha pattan egyet ,és elmegy a hang aztán néma,de van hogy visszajön,de ujból elmegy..de pl az RTL klubon a legsürübben megy el...amugy kábelrendszerről használva..Av -n viszont jó a hang..Gondoltam átnézem a service menüt lehet ott van a gond!
Üdv:Sparco
Sziasztok!
Lenne egy Grundig ST70-710-Tv-m. A hibajelenség a következő. Bekapcsolom majd ő kb 1-2 perc után kikapcsol magától. Megismétlem ezt a játékot egy párszor, majd ha bemelegedett gond nélkül működik,és nem kapcsol ki magától útána. Kondizás nem segített Szomorú Kérlek segítsetek mi lehet a baj.
Maradok tisztelettel: Korben
Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.Van nálam egy GRUNDIG CUC 400 TV.Nem kapcsol be még készenléttibe sem.BUZ90,és TDA 4605-3 IC-t cseréltem.Tápnál megvan az áram.Nem találok benne semmit ami rossz lenne.Állítólag úgy ment tönkre,hogy a főkapcsolóval lett kapcsolva,nem távírányítóval.
Kérlek benneteket,ha van valakinek ötlete,írja meg.
Előre is nagyon köszönöm.suhi
Elnézést kérek mindenkitől Elolvastam amit irtak ugy döntöttem ,hogy feladom a javitást,még egyszer nagyon köszönöm az eddigi segitséget .A t-con panelen még fogok mérést végezni ,ha ha nem jön össze kidobom , amugy meg Csengerben lakom a román határszélen .Üdvözlet mindenkinek akai segiteni próbált.