Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GRUNDIG CUC2030 2

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
1.4 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar grundig manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GRUNDIG CUC-2030 CUC2030 CUC 2030
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Grundig 26 VLE8200WL nem indul
Sziasztok!
A tápban a FAN7621 cseréje után megjött a 24 és 12 volt, de üzemi körülmények között csak 19,5 és 9,5 voltot mérek. Az 5 volt megvan. Bekapcsolásra a készenléti led csak 6-7-et villan majd még kettőt. Kép, hang nincs. Kérdéseim, hogy a táp így jó-e, ha nem mit tegyek. A másik, hogy azt olvastam, hogy ez firmware hiba lehet. Van valakinek firmware-je ehhez a készülékhez? Vagy hol keressem a hibát? Rajzom csak a tápról van. A kis címke adatai LC260EXN-SDA1  056E26-LP18P.
Grundig CUC3400 vízszintes csík van középen
Sziasztok! Nem találom a hiba okát, jól jönne egy kis segítség! Nem megy a függőleges eltérítés. Remélhetőleg jó az TDA8170, hárommal is próbáltam, mind egyforma Ohm mérésre, zárlat sehol nincs, a hiba is ugyanaz mindháromnál. IC nélkül a vezérlő jelet megkapja indításkor, néhány sec-ig. Ha az IC-t beteszem, akkor bekapcsoláskor az 1-es lábán rögtön felmegy a szint kb 1.7V-ra, a KF panel kimenetén 2.6V-ra, és nincsenek impulzusok. / Kikapcsoláskor meg előjönnek itt az impulzusok, az 1-es lábon! / A kimeneten a fesz. felmegy 26V-ra, ha az 1-es lábat a testre kötöm, sincs változás! Elkók, diódák, ellenállások nem kiforrasztva jónak mérem. A táp 28 V, és sima. Eltérítő 6.8 Ohm. A KF panel másik TV-ben jó, tehát a hibát nem ott keresném. Üdv: formasu
Grundig TV cuc2033 a védelem letiltja a készülék indítását Megoldva
Tisztelt Tanyalakók! Javítanám a fenti TV-t, de segítség nélkül nem megy. A hiba jelenség nagyon hasonlít ehez a topik-hoz. Nálam a R50011 megbarnult, elszakadt. Csere után megint. Azt kicseréltem a IC50020, D50011 azt mostmár így jó lett. De a TV nem indul, vagyis indul de 1, 2 másodperc és vissza áll standby-ba. Az +A megmértem, 169V Mit nézzek meg. Előre is köszönöm a segítséget. ( Nem vagyok TV szerelő, ha lehet csak amatőr szinten kérnék segítséget.
Grundig TV hiba
Szép jóestét a kollegáknak! Egy igen jó barátom panaszkodik az M70-595/9 TOP (CUC5860) készülékére. Délután felszaladtam hozzá, és a következő mutatvány fogad. Bekapcsolás után, legyen az távi, vagy hálózati kapcsoló, a készülék néhány percnyi üzemelés után visszaáll készenlétbe. Ezen indítási folyamatot néhányszor megismételve, a bekapcsolt állapot egyre hosszabb ideig tart, majd stabilan üzemel, akár egy focimeccs teljes idejéig is. Ugyanakkor, minden bekapcsoláskor a képernyő jobb felső harmadában, megjelenik egy sárga négyzetben 10:01 felirat, melyben a kettőspont villog, mint egy óra, és ez mindaddig ott marad, amíg programhelyet nem váltok. Ezen rejtély megoldásához kérem tanult kollegák segítségét. A készüléket, nem bontottam meg, ez csak egy beteglátogatásnak indult, de biztos, hogy megjavítanom nekem kell. Előre köszönöm a válaszokat. Üdv: exGelkás
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce