Hibajelenseg: a standby led villog ( szerintem nem hibakod, mindig masmenyit villan).
Az erinto gombokra kozbe-kozbe reagal hangal de se kep se hang, a TV nem kapcsol be.
Tapot fullba ujra kondiztam , kimertem. szerintem az is jo.
(En firmware hibara gyanakszom viszon nem talalok hozza dumpot.)
Minden segitseg jol jon.
Udv. Szilard
Üdv Uraim!
Először látok ilyet.
Ez egy új,eladatlan tv,nem indult a sora.
Próbáltam az otthon lévő FET-ekkel helyettesíteni a gyári BS270-es sormeghajtót,IRF630-cal elindult ugyan,de borzasztóan csipkés képpel.Mással nem igazán.
Ma kapott BS170-et,ezt lehet jelenleg kapni rendelés nélkül.Az elsővel meg sem mukkant.Eredménytelen hibakeresés után beletettem egy másodikat,azzal jó.
Van valakinek 5lete,hogy csak spontán szar volt a gyári FET-je és azért döglött meg,vagy várható más hiba is?
Köszi!
Sziasztok! Hoztak hozzám a minap egy grundig P14-4705e tv-t hogy lecsapkodja a kismegszakítót! Egyenirányító diódákat cseréltem utána a jelenség az hogy standby led villog és nem reagál semmire kondikat átmértem jók zárlat nincs és a villogás fent áll . A segítségeteket kérném ! Köszönöm előre is !
Üdv: Balázs
Üdv!
A fenti gépbe keresnék tartalmat,és hogy melyik memóriát kell átirni,mert kettő is van benne.
Stand-by ból se ébred,a led pedig halványul.
A pendrive-os frissités igy nem lehetséges.
A kijelző LTA400HF16 talán C01
Köszönöm.
A megoldás lejjebb.
Köszönöm.