Szép napot,Mesterek! Segítséget szeretnék kérni,a fenti készülékkel kapcsolatban.Bekapcsoláskor azonnal kilövi az SI60001-es biztit.Mit tudtok tanácsolni? Köszönet,előre is.
Tiszteletem a Tanya lakóinak!
A címbeli készülék okoz némi fejtörést, ui. a háttérvilágítás nem működik.
Az inverter, elindul, majd néhány tized másodperc múlva megáll, tehát csőhibára gyanakodva szétszedtem, és ott találtam valamit, amivel, még nem volt dolgom, nevezetesen, egy "üvegpárnát" mely maga a CCFL. Mi ennek a szerkezetnek a hivatalos neve, és vajon van-e beszerzési forrása?
Tanult kollégák segítségét kérném, hogy okosodjak én is.
Üdvözlettel:
exGelkás
Köszönettel a segítségekért.
A hivatalos neve: Flat Fluorescent Lamp (FFL)
szervusztok
GRUNDIG CUC1825 zavaro zoldes kaotikus csikok a kepernyon,es ezek a csikok lehetnek vertikalisak szelesebbek,szoval ide oda mozgo zavar.
Viszont teletextnel kifogastalan a kepminoseg.
Igazabol hibat nem is talalok,azaz egyenaramu meresek rendben,...meg a 24c08 es a 24c02 eepromokat is atirtam,de ugyanaz a hiba.
Talan a feature boxban van hiba,viszont csere modul sajna nincs.
A hiba behatarolasaban kernek segitseget.
koszonom
Tisztelt Kollégák ! Grundig Lenaro LCD TV-hez keresek távirányítót. TP...? Előre is köszönöm a segítséget !!