Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GRUNDIG GR3510

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.0 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar grundig manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GRUNDIG GR-3510 GR3510 GR 3510
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Grundig Chassis cuc7303 torz indulás
Üdv tanyalakók . Nálam akasszák a hóhért! Saját fent nevezett tévém vacakol. Hosszabb áramtalanítás után a csatolt képeken látható módon indul Először a kép felső részén megjelenik egy kis csík persze látható képtartalommal és hangal . Majd nyílik tovább deformált fekete tónussal és végül tökéletes kép és hang. Ha nem áramtalanítom örök élet meg 2 nap. Most ott tart , hogy 5 perc áramtalanítás után is így indul. Gondoltam szűretlen táp vagy valami szakadt elkó így csere C682,672,412,446,543,672 eredmény hamarabb beáll a jó kép de a hiba ugyanaz. Úgy tűnik ezek után mintha a képcső lassan fűtene fel.Lassan indul Na szóval még egy jellemző kép az indulásra, lehet hogy a függ eltérítés körül kéne bogarásznom ?/kép4/ Ahogyan exGelkás írta ? Kinek mi a véleménye ? Találkoztatok -e már hasonló hibával ?
Grundig ST7021038 Dolby CUC2130
Üdvözlöm a Fórumozókat! A fenti készülékhez mely ST92195C9B1 EXK procival és 24C08 mem IC-vel szerelt javítási segítséget kérek. Hiba :a TXT gomb megnyomásával átvált TXT üzemmódra de nincs teletext csak a bal felső sarokban a 100 ,valamint bal alján a + - felirat jelenik meg a képernyőn mely a többi részen teljesen fekete marad. Amitt eddig elkövettem : cseréltem függ IC-t ,valamint írtam innen letöltött memóriát .Az eredmény ugyan az maradt! Van-e valakinek jó javítási ötlete? Köszi!
GRUNDIG T55-830/4 TEXT PIROS KÉPERNYŐ.
Sziasztok!A BFG71-Es tranyókon 7,-134,-148V-ot mértem.A bázisokon 3.89.-1.37,-1.62V van.
Grundig CUC2032 időnként bekapcsolás után pár másodperc múlva leáll. MEGOLDVA!
Üdv minden Mesternek! A fenti TV időszakos hibájával küszködök, ami általában csak hidegen jelentkezik! Bekapcsolás után néhány másodperc múlva megjön a nagyfesz, ("ciccen" egyet) de utána mindjárt össze is omlik és a bekapcsolást jelző LED átmegy st by-ba. Azalatt a rövid idő alatt tudtam mérni a képvégfok tápját +45V-ot (43V) és az IC 4-es lábán +16V-ot. Sajnos szkópos mérésre nincs lehetőségem! Abban az átmeneti állapotban, amikor már "majdnem" megjavul (valószínűleg melegedéstől) akkor megjelenik a kép de függőlegesen felfelé (4-5cm) shiftelődve ugrándozik, majd beáll a helyére.Feltételezem, hogy a hiba a függőleges végfok körül keresendő, ezért hűtőspray-el egyenként próbáltam az alkatrészeket hűtögetni, hogy a hiba újra jelentkezzen, de ez nem vezetett eredményre! Azonban ha 1-2 óra múlva ismét bekapcsolom a készüléket akkor ismét fenn áll a hiba! Kérem, ha valakinek van ötlete, akkor segítsen! Köszönettel: Szveti
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce