Sziasztok adott a készülék nem indul SX_NDLNA_50_737_3 usb frissités rátölt a készülék elindul de a kép függőlegesen megfordul le lehet programozni müködik az első kikapcsolásig majd ujrainditás után háttér van hang van KÉP nincs csatona váltható hangerő müködik.Szerintetek szoftver vagy esetleg más hiba? Ja és mikor megy az update penről a kép ok. De mikor elindul már fordulva van.
Ötletek?
Szevasztok
kellene egy kis segitség illetve tanács ezzel a tv vel kapcsolatban,a hiba az,hogy a hangot csak félig lehet rajta állitani, az osd is csak addig jelez ki,másat minmdent álit,na most azért gondolom,hogy hotel üzemmódba van,mert állitólag leesett a távirányitója,univerzális,és mikor próbálhatták visza hangolni,lehet hogy be ütöttek neki valami kódot.Ez az a fajta készülék ahol a hangot nemlehet kézel állitani,csak a csatornákat,azt szeretnám tudni hogy lehet ezen kikapcsolni a hotel menüt,ha bevan kapcsolva.
Szervusztok!
Belenyúltam a jóba megint, az alany GRUNDIG CUC 6300 T55-640 OIRT, a jelenség a következő: bekapcsolom - nincs hang - a kép gyönyörű - a készüléken megnyomom a hangerő + gombot a teljes hangerő jelentkezik, utána szabályozható oda-vissza (sajna távirányítom nincs hozzá) ha csatornát váltok nincs hang és ugyanaz a helyzet mint az előzőekben, lehet, hogy a TDA 5940 adta meg magát? Érdekelne a véleményetek, köszönettel: Yocess
Üdv Mindenkinek!
Tanácsot kérnék ezzel a Beko E1-es sasszéval szerelt gépel kapcsolatban, talán belefutott már valaki ebbe a hibába.Készenlét van, de a sorvégfok nem indul.A sorvégfok meghajtó tranzisztorán(BC639) nincs meghajtójel.Ezt kiforrasztottam, ekkor valami jel látható az oszcilloszkópon.A procin(TDA 9345) a feszültségek megvannak.Nem reagál a távirányító parancsaira sem.Epromot már cseréltem, ez nem hatotta meg.Mennyire jellemző ezeknél a processzor tönkremenetele?
Kösz