Üdv.
A készülék bekapcsol és kiírja azt egy ablakba hogy ATS "OK" de nem reagál semmire.Ha AV-t kötök rá akkor a kis ablakba csak színes futó sávok láthatók.
Távra se reagál.EEPROM-t cseréltem Feszültségek megvannak.
Procija:SDA5252-2 G101 ha ez a hibája mivel lehet helyettesíteni
Ha tudna valaki segíteni.
Köszönöm.
Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.Van egy Grundig tv,ami kb 10-15 perc működés után kikapcsol,és készenléttibe marad.Vissza lehet kapcsolni,de ugyan ezt csinálja.
Kérem,ha van valakinek ötlete,nagyon megköszönném.Üdv:Suhajda István
Sziasztok.
A TV eddig ment,most ujra ez a hibájja.
Hiába forrasztom át,10 perc mulva kikapcsol.
Sziasztok! Tudna valaki küldeni? Main: VEV190R-4. A doksija szerint SX sasszi!
Köszönöm!
Tisztelt tanyasok van 1 Grundig 100hz-es tv aminek hibas a digitalis kepkorrekcio vezerlo ic ami egy SDA9064-5.Kerestem de mar kifutott tetel nem rendelheto.Azt szeretnem kiprobali h az SDA9064-5 ic 5 SC labat kikotom es rakotok 1 masik icnek pl TDA8370-es ic 3 SC labat.Ha szerencsem van az ic tobbi resze jol muzsikal es beindul.Ha valaki csinalt mar hasonlot kerem irja meg tapasztalatait.Koszonom mindenkinek.