Sziasztok!
Eeprom tartalmat keresek Grundig ST 70-780 típusú tv-hez. Tudna nekem valaki segíteni?
Előre is köszönöm.
Laci
Üdv.,Kollégák!
Egy dumpot szeretnék ehhez a készülékhez kérni.A sasszi: CUC 1838.
Köszi,Feri.
Sziasztok!
A fenti tv nem indul el, csak az állapotjelző led világít. Táp jó, de a vezérlő panelen találtam már anomáliát. Valamint javítási nyomokat és vezetékkel áthidalást két csatlakozó között. Így elég nehézkes egyáltalán a hibakeresés is.
Van egy kivezetése (1193-as képen a jelölt láb), ahol a bekapcsolást jelezné a tápnak, 3,3 V-ra emelve a feszt, de ez a fesz nem stabil, ingadozik. Eddig egy smd alkatrészt találtam, amire direktbe megy a láb, ez a 1195-ös képen látható 1FW 7d jelöléssel. Sajnos eddig nem találtam semmit neten az alkatrészről. Esetleg valaki segítene beazonosítani egy adatlappal, vagy kapcsolási rajzzal?
Köszönöm és üdv:
spgabor
Sziasztok!
Hang csak addig van míg nyomom a fölhangosítás gombot, mihelyt elengedem a gombot elhalgat, lehalkításkor nem jelenik meg egyáltalán a hang.
Processzor körül keressema hibát vagy máshol?