Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GRUNDIG P37070

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
766.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar grundig manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GRUNDIG P-37070 P37070 37070
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
GRUNDIG ST70-2104 /CUC2130 proci:ST 92195C9B1/OCL eprom tartalmat keresek!
Nos a helyzet az lenne ,hogy kaptam egy ilyen cuc-cot Csilli-villi állapotban távval együtt. És az volt vele,hogy nem volt rajta magyar nyelv ,ezért valami "OKOS" kollega megkisérelte átirni az SMD memoriát ,de sajnos rezketett a keze és véletlenül letörte az SMD 8-as lábát . A gazdi meg elhozta nekem alkatrésznek! Mivel jól megbiztatták, hogy "ENNEK ANNYI". Szoval mivel nincs kéznel SMD memória ,csak a szokásos 24C08-as ezért beleraktam egy olyat. De semmi eredmény ,pedig ,ha jól tudom ugyan az csak más a forma ,vagy nem ? De egy kis baki az lehetett,mert az eredeti proci az : ST92195C9B1/OCL és én meg egy ilyenhez szereztem tartalmat: STV92195C9B1/0CB Lehet ez a gond !? Vagy a proci hulla, mert procit azt nem szivesen vennék,ha nem muszáj ,mert van TV-m csak,ha már magától jött megpróbálkozok vele. Jó lenne egy jó tartalom! Ha valaki sejti mit tehetek vele irjon. Előre is köszönöm!
Grundig 32VLE3000C LED backlight TV kép hibás. Megoldás: a javítás mellőzése.
Szevasztok Kollégák! Ez a LED televízió két és fél éves, és az egyik napról a másikra a következő képet adta: http://kepfeltoltes.hu/140327/2_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Készítettem további képeket is a készülék elejéről, és belsejéről: http://kepfeltoltes.hu/140327/1_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/140327/3_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/140327/4_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/140327/5_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/140327/6_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/140327/7_Grundig_32VLE3000C_www.kepfeltoltes.hu_.jpg A T-con panelen YNG190R-11 V-0 számot találtam, de nem gondolnám, hogy ez a panel lenne a hunyó. A tápfeszültségeket ellenőriztem multiméterrel, és szkóppal is, mind rendben voltak, illetve az 5V-os ponton 5.2V-ot adott. Kérem a tapasztaltabb kollégákat, hogy segítsenek a hiba felderítésében. Köszönöm. Üdv.: Pista. Igazítva a címen. Köszi szépen az igazítást!
Grundig 37 LXW 82-8600 DL Táphiba
Szép napot mindenkinek! Táphibával kerűlt hozzám. Az ICE1QS01 meghajtó Ic szétrobbanva,környékbeli diódák,ellenállások tönkre menve.11N60C3 fet zárlatban. Kicseréltem az általam hibásnak vélt alkatrészeket. Most készenlétben (terhelés nélkűl),meg jön a 12v és 24v. Ha beakarom indítani, leáll a 24v. Nincs túl terhelés. A feszültségeket szkópova mindenhol valami féle vadrezgést látok. Nyilván ez még mindíg táp hiba. Sajnos nem jutok előrébb. Ehez kérnék segítséget,ötletet. Ha valakinek volna feleslegben egy működő ilyen tápja,vevő lennék rá. A táp neve: BEKO ELEKTRONIK Z1J.194-04 Köszönöm:Géza
Grundig CUC2130, a kép teteje visszahajlik (MEGOLDVA, STV IC hiba)
Sziasztok! A készülék a D54005 6,8V-os zener elmelegedésével került hozzám. Rengeteg kondenzátor lábánál volt kitöredezett forrasztás, plusz az EW modulban kondikat és diódákat cseréltem, mert alig volt 5cm vizszintes eltérítés. Most odáig jutottam, hogy vizszintesen rendben van, de néhány sor visszahajlik a kép tetején. Úgy kb 15 sor, egy centikre egymástól. A képen a függ IC 9-es lába, kimenete látható. 8V, 14V, 26V rendben van. Merre keressem a hibát? Üdv: Jácint
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce