Szervusztok !
Grundig Supercolor M 70259A CTI készülék bal oldali hangszórók nagyon halkan szólnak. A két oldal között a különbség már a TDA6200 szabályzó kimenetén is megvan, innen megy a végfokra. A végfokok rendben vannak. Talán a balansz lett elhúzva??? Mellékeltem a távirányító képét,hátha valaki ismeri, hogyan lehet balanszot szabályoztatni... Esetleg reset-et csinálni a TDA6200-n? Keresem a kapcsolási rajzot is.
Köszi! Üdv: Mollybolly/ Laci
Üdv mindenkinek! Ezzel a Grundiggal szeretnék kezdeni valamit, készenlét van bekapcsoláskor nagyfesz felől sercegés hallatszik (nem indul) BU508 melegszik. Itt a fórumon olvastam a TDA8140 ic-ről lehet hogy az a baja? Köszönök minden segítséget.
Sziasztok!
A fent említett tv bekapcsolás után szépen elindul,azomban semmilyen hangot és képet nem ad ki magából.Elképzelhető hogy a d-box romlott el? Ha igen javítható-e,vagy valami más lehet a gond.Sasszija: cuc1825
bogyo
Üdv.Mesterek! Némi segítséget kérnék a fenti masinához.Bekapcsoláskor azonnal lövi azSI60001-ES biztit.Mit gondoltok erről? Előre is köszönöm!
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."