Szevasztok
van itt ez a fentebb leirt tv,ugy nézem meghalt a TDA8174W,esetleg lehetne e valamivel cserélni,mert ilyenem nincsen,és megkellene csinálnom,mert megőritenek a focival.
Sziasztok!
Ismét kezembe került egy eddig számomra ismeretlen grundig chassis. Csak kéken világít, tápok rendben, SPI lábain állandó adatforgalom van.
SPI dumpot próbálnék rá, TY és TT dumpot nem szereti... Jó lenne egy USB-s frissítés is, a szerviz doksi szerint 60mp -ig kell nyomva tartani a P+ gombot hogy elinduljon - ez kicsit hosszúnak tűnik - de megpróbálom.
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Ha tudnátok segíteni akkor azt meg köszönném!
Olyan gondom van hogy ennek a készüléknek úgy néz ki, hogy a sorkimenője meg adta magát.Működni működik de a kép az nem jó!Cseréltem kondikat a tápban a
sorvégfokozatban,de gatya a kép!Erről már volt szó a fórumon,ezeket meg néztem
de semmi jóra nem alakult.Elképzelhető hogy a sokszorozóban van áthúzás,mert csak nem javult a dolog.Nem tudom hogy milyen HR-számu sorkimenő való bele.
Ha tudtok akkor segítsetek.előre is köszönöm!
Üdvözlettel:buszosgyuri!
UI:Ha többet akartok tudni róla meg a képet látni akkor meg lehet találni itt
a korábbi oldalakon.
Szevasztok, a fenti tipusú tv tápegységében egy kettétört R314 panelszámú vdr-t találtam. Értékét még véletlenűl sem találtam meg, nincs ráírva semmi, a tetején sárga színkód található, ahogy a mellékelt kép is mutatná. A kapcsolási rajz fel van töltve, amely az alkatrész a kapcsolásirajz a hetedik oldalán található. Segítségeteket előre is köszönöm.