Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HEROFON 248B 1941 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
84.0 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar herofon manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    HEROFON 248B 1941 248
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Maclair AK-635 javítása! Végfok hibás
Üdvözlet mindenkinek egy kicsi segítség kellene egy Maclair AK-635 Erősítő javításában!Így is ismerheted!:PHILSONIC AK-635, INKEL AK-635, MACLAIR AK-635, McLaren ML-3838, EAGLE A 7400 and SHERWOOD S-402 CP Ezek elméletben egy végfok modulra épültek!Első sorban egy kapcsolási rajz kellene nekem a panelról ha lehet?!Egy két alkatrész beazonosításához (Tranzisztorok)pl:(Motorola)MU9680--FH9013--Ezeknek a helyettesítője kellene mert a boltba sem tudják megmondani és én sem nagyon találom! A moderátori beírást ne töröld ki! "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Magas frekvencia javítása Technics ST-S707 tunerben (megoldva)
Hello. Tudnátok abban segíteni, miként lehetne kicsit javítani, vagy kiemelni a magasabb frekvenciákat, mondjuk 15-16Khz körül, hogy több magas legyen az adott tunerben? Sok zenénél azért picit tompa a hangzás. Állítólag egy közbeiktatott RC kör alkalmazásával a Stereo Encoder előtt a bejövő hangfrekvenciás jelen, amit előkiemelésnek hívnak. Hova kell ezt bekötni és milyen értékekkel kísárletezzek? Van valakinek ebben tapasztalata? Előre is köszönöm. Üdv: Karcsi 1. Kb. 2.2-3.3nF-os kondenzátor párhuzamosan kötve az R328 ill. R341-es ellenállásokkal. 2. A legjobb megoldás: Az eredeti 18nF-os demfázis kondik cseréje 15nF-osra.
Sony MHC-V11 alaplap(UC2) keresek megvételre
Sziasztok,

Egy elhalálozott (több IC rövidzáras lett) alaplap helyett keresek egy jót a Sony MHC-V11 erősítős hangládához.
Gyártó szám: 988522300 vagy 988520889
Fut még ilyen néven: 40bhx2241-maf2g

Köszönöm, 
István 
 
HiFi SM
Sziasztok!Barangolás közepette találtam az oldalon némi segítséget a szervizeléshez.Egy E-mail cim és egy becenév valamint vissza igazolás után hozzá lehet jutni igen sok HiFi berendezés Szerviz könyvéhez.http://www.hifiengine.com/manuals.shtml Üdv belfi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce