Sziasztok! A mikróban már második alkalommal ég el a tányérforgató csillag, most az üveg tányér is szétrobbant. A csillag jó volt, másik készülékből került bele, de itt elolvadt, aminek az okát nem tudom. Keresek egy olyan tányérforgató csillagot, aminek az alsó hossza 22 mm és az átmérő pedig 10,8 mm. Mindenhol csak rövidebb szárút találtam, ami sajnos nem ér le a mélyre beépített motor tengelyéhez. A vastagság is fontos, de azon lehet változtatni könnyebben. Hátha van valakinek ilyen, amit el tud adni.
Hi!
Tudnátok segiteni? Lenne egy ilyen gép, se kép se hang. Még nem szedtem szét, de valszeg ez a panel van benne.
Van Valakinek tapasztalata ilyen géppel, hogy mi lehet a bibi?
Köszi.
Üdv
Van két ipari festékport szívó porszívó amiben LAMB ELECTRIC AMETEK 116456-50 motor dolgozik. Szív mint atom de nagyon erősen melegednek. Van bennük hővédelem és az egyiknél le is kapcsol. Mekkora ezeknek az üzemi hőfokuk? Terheletlenül járattam és 10perc után nem lehet megfogni. Mi szöszt lehetne tenni?
Tanácsaitokat előre is köszönöm.
Laci
Fűtőszálakat mértem, mindent néztem, még reléláb forrasztásokat is. Természetesen háromnegyed órája szépen megy. Ötletem sincs.
Ja, és el ne felejtsem. Szép napot mindenkinek.