Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HP 1000 1320TU I3 6050A2493101 MB A02 UMA EC,BIOS

COMPUTER - EPROM
Type: (ZIP)
Size
3.2 MB
Page
---
Category
COMPUTER
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar hp manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    HP I-3 A-02 EC BIOS 1000 1320TU I3 MB A02 UMA 1320 TU 6050 2493101 02
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant COMPUTER forum topics:
HP Omnibook XE3i nem indul
Sziasztok! Van a családban egy fent nevezett HP laptop. Már régebben kezdte, hogy kikapcsolás után / táp is! akku hibás / táp ráadása után ha rögtön indítottuk beindult hallhatóan a venti, nem indult az inverter / bizonyos szögből látszott valami Biosra utaló hiba kiírás a képernyőn /. Ki kellett ekkor kapcsolni, várni kis időt, majd újbóli bekapcsolásra beindult, de mintha a Biost resetelte volna, az időt elfelejtette. Ez a várakozási idő folyamatosan növekedett, de kikapcsolás után hamar még el lehetett indítani újból. Azt vettük észre, ha a töltőt rajta hagytuk, akkor hosszabb idő is simán elindult. Már ott tart, hogy kikapcsolás után, ha a töltőt is kikapcsoljuk, nem indul el, hosszú ideig rajta hagyva a töltőt, lehet csak indítani, utána rendesen működik. Kondenzátor / elko / hibára tippelek a jelenségből, de hátha van valaki tényleg ehhez is értő, aki pontosabb segítséget is tudna adni, hogy hol, merre? Más: szintén ennél a gépnél a kijelzőhöz menő két kábelkötegben időnként el szokott szakadni egy-egy vezeték, gondolom, a hajlítgatások, fedél nyitások- zárások miatt. Tudna adni valaki ebből a 20-as, és a 6-os kábelből jót? Esetleg hogyan, és milyen vékony vezetékre javasolt kicserélni a szakadtakat? / Megpróbáltam egy jó "fülhallgató" vékony sodrott vezetékével, de nem vált be, mert közvetlen a forrasztás után, a csatlakozó szélénél hamar eltört" Köszi. Üdv: formasu
HP scanjet 3670 szkenner hiba
Tisztelet kollégák! A címben szereplő szkennernél a következő hiba lépett fel: A lap közepén változó szélességben "elmossa" a képet. Vagyis hibás pixeleket tesz a képbe. Van, hogy 5mm, és van, hogy 3cm a szélessége. Megtisztítottam a tükröket, és az üveglapot, de semmi nem változott. Becsíroztam a tengelyt, hátha "berágott" középen, de az sem használt. Tanácstalan vagyok, hogy mi lehet a baj. Csatolok egy fehér lap képét, ezen jól látható a hiba.
HP pavilion G6 laptop helyreállító partíciója nem működik [Megoldva]

Sziasztok!

A gépemen megvan ugyan a recovery partíció, mentés is van róla, de nem tudom elindítani, és újratenni róla a hozzá kapott win7-et. Próbáltam USB-re indítómédiát csinálni, de a program leállt hibával. 
Van arra lehetőség, hogy ebből csináljak egy bootolható pendrive-ot, és újra telepítsem a gépet?

Üdv: Jácint

hp laserjet cp1215 szines lézer konvergencia hiba
Üdv! Fenti nyomtató hibásan nyomtat, az egyes szinösszetevők egymáshoz képest el vannak csúszva. Az eltérés jelentős az oldal bal szélén és alig észrevehető a jobb szélén. Az első kép alsó szélén látható leginkább a két szélén lévő sarok-rajzolaton (bekarikázva). A tonereket megmozgattam, nincs hatása, de feltűnt, hogy a vörös alig mozdul mig a többi 2-3mm-t is mozditható. A driverben nincs korrekciós lehetőség. Nem tudom mi történt vele, de lehetséges, hogy mechanikai behatás érte, mert az egyik burkolatelem kicsit el van mozdulva. A gazdájával nem tudok beszélni. Mi lehet a hiba oka? Javitható házilag? sanyika45
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce