Sziasztok!
Vezérkő elektronikát keresek a HP L1940T tip. monitorhoz./Benq belsővel szerelt/
Köszönöm a segítségeteket!
Üdv: Vasmacska
Üdvözlet.
Fent nevezett monitor benq belsővel.Szokásos problémával nincs háttérvilágítás,
2db5707 zárlatos a négyből.Cserélve még c824 c825 0.22u és két220u c801,802.Tápban
c611 ill. 606 47u.Kritikusnak vélt pontok átforrasztva a monitor tökéletesen működik.Az egyik egy napig a másik először egy órát majd következő bekapcsolásnál egy perc múlva kikapcsolt led sem világít egyiknél sem.A Tápból pattogó hang,áramtalanítás után addig míg a puffer ki nem sül.
Egy kis segítség elkelne.
Üdv.Gamma.
A készülék 4 éves és folyamatosan használták. A hibája a következő :
Bekapcsolást követően 20-30 mp után leáll, addig van látható OSD menü, kép, háttérvilágitás, ekkor ha a jelkábelt kihúzom megjelenik a No Signal felirat majd kb 3-5 mp után eltünik, a jelkábel visszahelyezése után megint van kép de ez már csak felvillanás erejéig. Valakinek ötlete ?
Letöltöttem a HP FP7317 monitor leírását. A gondom az, hogy a táppanelon levő I804 számú IC amit MP1410EP-vel jelölnek, leégett, és nem tudom,hogy ennek mi a megfelelő száma, hogy meg tudjam vásárolni és kicserélni.A segítséget előre is köszönöm! Tornadoplus