szia: adott a képeken látható hátmasszírozó készülék, amelynek a kezelőjéről négy kábel
leszakadt
(kék, fehér, sárga fekete/piros
Ismeri valaki a bekötését?
Típusszám SilverCrest SSMN 2 B3
A "+" táp a masszírizóba megy, a "-" a kezelő 2-es pontjára, ahonnan a fekete/pirosat letépték
Valaki már próbálta javítani, látva a forrasztásokat
Bálint
Hello! Adott egy RGB64 LED par lámpa, azaz 64 LED van benne 3 színre osztva. A tápja (nem trafós) sípol akkor is, ha a LED-ek le vannak róla húzva (és csak az elektronika dolgozik), rádugva pedig színenként más hanggal sípol-zizeg. 12,13V-12,15V a kimenetén minden szín esetében megvan, tehát a hangjától eltekintve jól működik, viszont ha ez egy fázison van egy digitális (SPDIF) átvitelt használó eszközzel, akkor a másik eszköz időnként 1-1mp-ig elveszíti a jelet (rövid (1m), minőségi gyári SPDIF kábel ellenére is) random időközönkét, tehát nem folyamatosan (mint amikor egy másik nagyobb fogyasztó kapcsol be mellette). Gondolom, hogy kondi fáradás okozhatja a hibát, de az elkók ránézésre nem püffedtek. Egyenként kéne végigmérni az összes kondit (nem csak elkót), vagy máshol lesz a hiba? Illetve ebben az állapotában még meddig életképes a táp, mikor fog eldurranni?
Sziasztok!
Adott egy tárgybeli GPS, aminek igen érdekes hibája van.
IGO8 fut rajta hibátlanul, de a műhold vétellel gond van. 10-20 perc alatt talál megfelelő mennyiségű műholdat, amiből adatokat tud kiírni.
DE: ezek az adatok (mozgatás nélkül) állandóan változnak, pld. klf. sebességet jelez, változik a magasság, sőt még változnak a koordináták utólsó számjegyei is. Egyedül az idő tűnik valós "változásúnak".
Megmozdítás nélkül pld. elveszti a GPS vételt, majd közli, hogy letértél az útvonalról.
Aztán újabb 5-10 perc, mire visszaáll a műholvétel. Aztán kezdi ugyanezt előről.
Port:5, sebesség: 57600, többször is újrakerestetve a GPS vevőt.
Így éppen a funkciójának megfelelően nem lehet használni.
Mi lehet a gond? Hardver, szoftver?
Üdv: Sándor
Sziasztok!
Ma hozták ezt a kültéri led-es lámpát, de az üveglapja ragasztva van, de nem jön szét. Próbáltam melegíteni az üveglap felől, de meg sem mozdult. Hogyan lehet szétszedni, hogy ne törjön el az üveg lap, mi oldja fel a ragasztót?