Szevasztok
Kaptam egy ilyen dvbt t lényegében megyen,csak valamikor,megbokszol a kép a hanghoz képest megpróbálnám frissiteni,de valahogy sehol sem találam szoftvert hozzá,lényegében igy is elmegy,nem mindig csinálja,csak a mühelybe használom,deha egy frissités megoldja a hibát akkor megpróbálnám.
Sziasztok!
A tárgybeli géphez esetleg nincs valakinek service manualja? A beltéri egységhez kellene. Tisztításhoz szeretném rendesen szétszedni, de megakadtam, jobb oldalon nem tudtam kiszabadítani a mókuskereket.
Köszi előre is!
Szevasztok
Hoztak egy ilyen fentebb leirt beltérit ami hol indul hol nem, ha meg melegitem a képen lévő alkatrészt akkor beindul,és kikapcsig müködik aztán már nem, mikor müködik akkor az pin 1,2,3,7,8 lábán 3,23 voltot mérek ha rosz akkor 1,2,3 oson nincs semmi,kérdésem az lenne mi ez az alkatrész,sajnos két nyagyitó + szemüveg sem sikerült kiolvasni mi van rajta.
Sziasztok!
Egy Becker P9/16 PRF+ redőnymozgató elektronikához kérnék segítséget (a rajzon kívül): A tulaj valakivel kicseréltette a hálózatra csatlakozó vezetékeket. Nem világos, hogy miért, és az sem, hogy előtte még működött-e. A védőföldön kívül három vezeték jön ki belőle.Addig nem akarom a 220V-ra kapcsolni, amíg nem tudom, mit, hova. Tudna valaki segíteni?
KöszönetteL.
Attila
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.