Sziasztok!
Fenti mosó-szárító csak megforgatja oda-vissza a dobot, majd beengedi és kiszivattyúzza a vizet és villogással megáll - lásd a videón. A manuálban nincs ilyen hibakód!
Légcsapda és csöve tiszta, vízszintkapcsoló jó, fűtőbetét 33R, NTC 25K mérve; bejövő víz és szifon kimenet is rendben, nincs dugulás.
Egyenlőre elakadtam, jó lenne egy kis segítség.
Sziasztok, Békés boldog új évet kívánok mindenkinek!
A következő a helyzet a fenti hoszivattyus géppel.
Ha elindítok egy ciklust szivattyúzással kezd, majd bekapcsolja a kompresszort, kikapcsolja a szivattyút, egy idő múlva megállitja a kompresszor, és beadja a fenti hibát.
Az üst forgató inverteres motorját egy nagyon picit megmozdítja. Raktam rá egy új motort azt meg se mozdítja.
Lehetséges hogy" konfigurálni" kéne az inverteres motort az elektronikához?
Meg tudnátok esetleg mondani hogy mi lehet a fenti hibakód jelentése?
Sziasztok!
Indesit WIXXL166EU mosógépet szeretnék csapágyazni ha lehet egyáltalán. Az üst csavaros, tehát ketté szétszedhető. A dobot sikerült kiütni nagy nehezen. Ezzel a szimeringel viszont még nem találkoztam. Nemtudom hogy egyáltalán ennek így kellett volna szétjönni? Mert a dob tengelyen nincs a szokásos réz gyűrű, amin a szimeringnek kellene futnia. Viszont az üstben sem látom.
Köszönöm előre is a tanácsokat.
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwncUlocVV2SmRLMUE/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnNmdfZGs4bzh6M2c/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnQ2MzTXJ2Vnp5VVE/view?usp=sharing
Megoldás: Fórumtársaknak köszönhetően megrendelve Ebay-ről. Köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget.
Üdvözlöm a kollégákat! Sajnos úgy szétégtek az ellenállások, hogy nemtudom meghatározni értéküket. R1, R3 es a túloldalon lévő smd bekarikázva.
Köszönöm ha valaki esetleg megtudja mondani.