Sziasztok,
Fenti géphez keresek valami tartalmat, hibája, megáll centri előtt a program, hibajelzés nincs. Szénkefe és ajtózár csere után nem megy végig a program. Légcsapda csövébe belefújtam, átjárhatónak tűnik, vízbeeresztés néha szakaszos. Mivel kopottak voltak a kefék, megpróbálnék egy eepromot bele.
Köszönöm, üdv
András
Sziasztok!
A címben jelezett mosógép nem akar működni. Tulajdonképpen semmire se reagál.
Amint ba van dugva a kábel a konnektorba, az öszes led egyszerre elkezd villogni folyamatosan. Nem hinném hogy valamelyik hiba jelzése lenne ez. Semelyik gomb megnyomására se reagál, a ki be kapcsoló gombbra se. A perifériák jóknak tűnnek a panelon se látható zárlatra utaló jel, bár én mégis panel hibára gyanakszom. Tapasztalta e már valaki ezt a jelenséget, és ha igen mi volt a hiba oka?
Sziasztok.
Én F13 hibakódnak olvasom, de lehet tévedek. Program indításkor ajtót lezárja, amikor a motornak el kellene indulni, rögtön hibával megáll.
Tisztelt Fórum olvasók!
A címben említett mosogatógépet miután elindítom (2es program) kifolyik a víz az ajtaja mellett.
Olyan mintha túl sok vizet engedne magába.
A szűrője tiszta kipucoltam, nincs benne semmi ami eldugítaná.
Esetleg valaki nem találkozott már hasonló hibával.
( a kifolyócső az új, a vízszelep az új , a sóadagoló tartály zárókupakja az is új) ezeket cseréltem már mert
10 éves a készülék.
Érdemben ha valaki tudna valamit mondani nagyon örülnék neki és köszönöm szépen!
További szép napot mindenkinek...