Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WIL85EXBG 807

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.7 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WIL-85EXBG WIL85EXBG 807 WIL 85 EXBG
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
indesit wite 87
Sziasztok a fent nevezte mosógép paneljáról szeretnék néhány alkatész információt kapni.A panel code:090215009777.A panelról fel rakok egy képet és be karikáztam azokat az alkatrészeket aminek az értékére lenék kíváncsi.Előre is köszönöm a segítséget.Fel rakok egy másik képet a panelről.
Indesit IWDC 71680 Mosó-Szárítógép csapágy cseréje
Tisztelt Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, látott-e már valaki Indesit IWDC 71680 Mosó-Szárítógép "belsejét"?
Az érdekelne, hogy a dob szétszedhető-e. Sajnos Service Manual-t nem találtam hozzá, illetve amiket találtam, azok nem pont ez a típust tartalmazzák és a dobbal kapcsolatban nincs is bennük semmi konkrétum.
Csapágyat kellene cserélnem benne, a gépet szétszedni (tetejét leszedni) nincs egyenlőre nincs lehetőségem.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Indesit IWDC6105 mosó szárítógép vezérlő panel hiba. [megoldva]
Üdv, fórumtársak!
A fenti géppel az a hiba, hogy bezárja az ajtót, beereszti a vizet egy darabig, majd elkezd szivattyúzni a végtelenségig és a vízszintes ledek folyamatosan villognak, míg a függőleges ledekből csak az ajtó világít. Elméletileg ez F01 hiba.
A vezérlő panel típusa EDT0145.7.es
A panelon a Q018 triac darabokban, és plusz egy sm1 dióda zárlatos. Cseréjük után sincs változás.
Tovább vizsgálva a panelt, a Q007 hűtóbordája alatt találtam 4 db elégett ellenállást.
Ezek beazonosításához kérnék segítséget.
Másik Arcadia rajzról az jön le nekem, hogy ezek talán 560ohm és 110 ohm-os ellenállások lehetnek, de ez csak egy rajz részlet, amim van.
 
Indesit WIN102EX hiba ---> MEGOLDÓDOTT!
Sziasztok! Nevezett mosógép három éves, eddig ment gond nélkül (nem is keveset, a két gyerek gyártja a szennyest rendesen). No, mostanában bármelyik programról indulok, eljut az öblítő adagolása előtti utolsó centrifugázásig, aztán nagyjából fél fordulatra felpörög, és a világ végéig így is maradna. Máskor meg felpörög, de nem a teljes fordulatszámra, hanem valahol 700 1/min körüli értékre, és onnan lassan lecsökken 500 körülire. (Normál működésnél emelt fordulat pár másodpercig, onnan fel maximumra, majd gyorsan le mosási fordulatra, majd újra fel maximumra. Ha ez a rész lefut, akkor engedi be az öblítőt. A bosszantó, hogy a hiba nem rendszeres, ám most már egyre gyakoribb. A panelt már átnéztem (bár a kapcsolási rajza nélkül nem sokat tehetek vele), a csatlakozókat, forrasztásokat rendben találtam (valami Spartan proci van rajta, meg egy rakás normál alkatrész, semmi extra). Szervízt hívtam, ott a motort akarják minden áron kicserélni, egy másik szervíz meg a panelt (egyik olcsóbb, mint a másik, ugyebár). Itt, a fórumon már találkoztam ugyanezzel a modullal, emlékeim szerint a Win82-ben is ugyanez van (bár lehet, hogy a prociban más program van). Valaki találkozott már ilyen hibával? Mi a véleményetek, érdemes neki esni? Ha elektronika-hibás, nem akarom a mosógép árának 3/4-t egy vacak vezérlőpanelre kidobni (amennyiben a proci dobta fel a talpát, mert a többi alkatrészt kicserélem, ha kell). Ha motorhiba, akkor mit tegyek vele? Köszönöm előre is a segítséget! Zoli Szerk.: A hibát a főmotor okozta. Új motorral ismét működik. Célszerű a vezérlőpanelen lévő 4db elektrolit kondenzátort cserélni, ill. a hűtőlemezen lévő triakot BTB12-600BWRG típusúra cserélni. Ez beépített zavarvédelemmel rendelkezik (nem kell hozzá külső RC tag), és nagyobb teherbírású, mint a gyárilag beépített.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce