Tisztelt Szakik!
Jelenlegi indesit witp 102 mosógépünk a végét járja (az ajtó lejár mert a zsanérnál kirohadt az oldalsó lemez is kirohadt). Esztétikai hibái mellett a mosási ciklusok száma miatt már 3 pár szénkefét evett meg .
Úgy határoztunk hogy idén lecseréljük.
DE!
Eszembe jutottatok és gondoltam megkérdezem hogy nincs e köztetek olyan aki oldalsó burkolatot és ajtót tud nekem adni szerezni megfizethető áron (rozsdamentes vagy új)?
Köszönettel.
Zoli
Sziasztok!
A topic címe a hiba. Elméletileg fűtés hiba, relé nem húz be vagy valami ilyesmi. Nem egyértelmű, ha valamelyikőtök járt már így, jól jönne egy kis segítség.
Üdv: Laci
Sziasztok.
Az emlitett gép panelján bedurrant egy tranzisztor és egy ellenállás.Ezek értéke érdekelne,a tranzisztort 1F-nek nézem az ellenállás 1-el kezdődik és úgy nézem négy számjegyű de sajnos a többit nem lehet kinézni :hmmm: .Az alkatrészek a kép bekeretezett rézén vannak.
Előre is kösz,üdv mindenkinek.
Sziasztok!
Megnéztem ezt a szépséget.Hibajalenség:Amikor bedugom a hálózatba,minden led felvillan,majd a 9 órás időzítés és az időzítő szimbólum világít,ezzel egyidejűleg a lakat(piros led)villog.Volt már ilyen problémája,mert a kicsi, magát Hermiónának képzelő leányka össze vissza nyomogatta.Akkor a start-stop gombot 2-3 mp-ig nyomva megszünt.Ment minden.Most nem.Vagy valamit rosszul,vagy nem tudom.Van valakinek ötlete?Ma nem igen értem rá,cseresznye szüret volt,de holnap de. menni kellene.
Köszönöm,ha valaki tudna valami ötletet,mert a manualban nem találtam mást csak a 2 sec.-t.Reset.
Üdv:Sándor
Megvezetett a manual és én magam.Megoldódott a dolog.