Sziasztok.Indesit wp 100 mosógép öblítésnél a teli lavór szimbólumnál megáll és nem hajlandó tovább menni csak ha kézzel tovább tekerem centrire.A Mosás lemegy rendesen,cspágyat cseréltem benne és megheggesztettem az üstöt mivel a dob kidörzsölte és kilyukadt.
Ráfolyt a víz a fűtőszálra és a motor csatlakozóira két napja kinlódok vele a,szintszabályzót ellenőriztem belefújtam és mértem mi történik a kimeneteken segítsetek mi lehet?
Tiszteletem, az egybegyűlteknek.
Fórumtársunk fent említett szárítógépét javítottam táphibával.
Jelenség akkor: se kép, se hang.
Ismét nálam a lap, mely így asztalon remekül hasít, a táp része rendben, viszont a jelenség elmondás szerint ugyan az, tehát se-se!
Ennek ellenőrzéséhez, és az indításhoz szükséges lenne ismernem a panel bekötési rajzát. A panel az: EDT0089.4 becenévre hallgat.
Esetleg, egy működő eeprom tartalom is érdekelne, mert gyanús, hogy az áll a hiba hátterében.
Válaszaitokat előre is köszönve, maradok tíztelettel:
exGelkás
Szaki963 kollega jóvoltából gépkönyvhöz jutottam, persze a Tanya is!
Sziasztok Mesterek.
Egy ismerősöm hozta hozzám csak a panelt, a gépen se kép, se hang. Nemsokára nyilvánvalóvá vált, a 3,3V csont zárlatban van.
Ezután kikaptam belőle a kis panelt. Mindent leszedtem, aminek köze lehet a zárlathoz: LD33 tápIC, tantál, 2db kerko, A7 kódú SMD-k. Sajna, erős a gyanúm, hogy a mikrovezérlő zárlatos. (a képen már mindent visszapakoltam rá.)
Azt szeretném kérdezni, lehet-e külön ilyen vezérlő panelt kapni, van-e valakinek, ill. esetleg elnézhettem valamit.
Minden segítséget elfogadok, hogy lábra álljon ez a gép. :yes:
Köszönettel: FÖDI
Sziasztok , Indesit hűtő termosztát 077b3570 (C00296890,Wpool szám 488000538556) -18-32 +4 820mm kapilár , mivel heljetesíthető ? Az eredetit már nem találok itthon .