Szasztok ez a csodálatos átkeresztelt indesit , bekapcsolás után ( ajtó élén a kezelők , nincs start gomb , főkapcsoló és ajtó becsuk ) szivattyúval indul kis szünet és vízfelvétel nélkül indul a keringgető szivattyú ( ha ilyenkor öntök bele vizet azt forgatja ) nem sokára megáll a keringgetés és le szivattyúz . Így felváltva víz felvétel nélkül lug szivattyú - keringgető szivattyú 10 -15 percig azt a program helyén kiír 15-öt és elkezd gyorsan villogni bekapcsolást jelző led .
Találtam olyat erre a hibakódra hogy Virtual sensor error , az mi a franc akar lenni ?
Sziasztok!
Van egy Wh-indesit mosógép panel. Egy kolléga a panelt kivételkor elejtette, és a táp impulzus trafó összetört. Eléggé kiemelkedik a panelról. Elvileg Ukrajnában kapható, de most biztos nem lehet belőle semmi. Valakinek hátha lenne bontásból hozzá egy ilyen alkatrésze. Teszek fel róla fotót. A táp Ic.: LNK-625. A szükséges trafó száma: 9741H101. A 9741H102-es nem jó, mert a menetszáma és működési frekvenciája más!
Kérem jelezze ha valakinek lenne ilyen.
Köszönettel: Csaba
Sziasztok Mesterek.
Egy ismerősöm hozta hozzám csak a panelt, a gépen se kép, se hang. Nemsokára nyilvánvalóvá vált, a 3,3V csont zárlatban van.
Ezután kikaptam belőle a kis panelt. Mindent leszedtem, aminek köze lehet a zárlathoz: LD33 tápIC, tantál, 2db kerko, A7 kódú SMD-k. Sajna, erős a gyanúm, hogy a mikrovezérlő zárlatos. (a képen már mindent visszapakoltam rá.)
Azt szeretném kérdezni, lehet-e külön ilyen vezérlő panelt kapni, van-e valakinek, ill. esetleg elnézhettem valamit.
Minden segítséget elfogadok, hogy lábra álljon ez a gép. :yes:
Köszönettel: FÖDI
jó napot a fent nevezet Indesit mosógép kezelő panelján az összes lead villog.A perifériák nincsenek rá kötve mert csak a vezérlő panel van nálam, az volna a kérdésem hogy mi okozhatja ezt a problémát a vezérló panel S/N:1839000605.
Előre is köszönöm a válaszokat.