Sziasztok!
Indesit WIA9 indítás után "öblítés" hibakóddal leáll.
Centrifuga programra téve a gépet elindítom, lugszivattyú elindul, de mikor a motort kellene indítani, az már nem indul, hanem hibakóddal leáll a gép. Jelez az plusz öblítés és az öblítés funkciógombja (kép mellékelve), az ajtózár pedig villog.
Motor, fűtőszál, vízszintszabályozó csere megvolt de nem segített. Elektronikán (EVO-II Low End)elkók, triak, programkapcsoló potméter, relék cserélve, de semmi változás.
Szerintetek?
Köszönöm a segítséget előre is....
Sziasztok, a fennti gépen a program kapcs körbrjár és ennyi, Szivattyu néha elindul, memo csere, volt. Köszönettel. Imre
Sziasztok!
Indesit WIN 101 típusú mosógéppel van gondom. Van, hogy lefut a program (pár ekkor is, olyan mint ha be lenne nyomva a vasalás könnyítő gomb), de van hogy öblítés előtti állapotban marad, forgatja a ruhákat a végtelenségig.. Motor tisztítás megvolt, sztem vezérlő hiba lesz. A mikrokontroller mellett nincs EEPROM ennél a típusnál, így nem tudom ,hogy hogyan tudnám újraprogramozni. Ötlet vkinek lenne erre? Vagy működő vezérlőpanel?
Köszi
Sziasztok és Boldog új évet az összes tanyalakónak!
A következö kérdéssel fordulok hozzátok:
Adott egy WIE 107 (EVO II panel, led szegmenses kijelzö a kezelöpanelen)
Sajnos az alaplap procija halott egy beázást követõen.
Egyetlen panel amihez hozzájuthatok az egy WIL 105, ami ugyancsak EVOII de kommutátoros kezelõpanellel. A csatlakozók azonosak. Lehetséges a csere, esetleg dump cserével?