SobriJ és kozakg ne szóljon hozzá!
Sziasztok!
A fenti hibával a mosógép egy szállodában van .
A panelt amint kézhez kapom,lefotózom.
A doksit megtaláltam a tanyán.
A cimkéról már kaptam infot.
A gépben Arcadia2 modul van.
A javításhoz kérem a segítségeteket!
Elōre is ,nagyon szépen köszönöm.
U.I.
A D29 diòdával "párhuzamosan" egy mezei poloskát találtam a modulon . :)
U.I._1
ELKO-k rendben.A tápfeszek , a 12V, az 5V és a 3,3,V megvan.
U.I._2
A bekapcsolás után a JE11/9 csatlakozó ponton megjelenik a 230V . Kipróbáljuk a mosógépben.
U.I._3
Javítás nélkül visszaadva .
U.I._4
A mágneses szelepen az F vagy a N megjelenik . ( Attól függően,hogy,hogy van bedugva a konnektorba.) A másik kapcsolt pont , ( K1 és K2 relén keresztül ,) nem kapcsolodik valamiért .
Üdv. mindenkinek . Egy ilyen régi , még fém üstös gépbe keresek 87C klxont .
http://dsvplus.com.ua/price.php?alternate=482000025963
Jó volna bontott mert az új drágább mint amit a gép ér , meg ahol sikerült találni ott 2 hét a szállítás .
https://www.amazon.co.uk/Genuine-WORLD-Dishwasher-Thermostat-C00015856/dp/B009NGZUWU
Sziasztok, van egy tizenéves Indesit hűtőm, amely erősen penészedik, különösen a mágneses gumi az ajtókon. A mélyhűtő pedig erősen jegesedik.Feltételezem, hogy a gumi csere megoldaná a problémát. Ezt kicserélném, de csak típus alapján tudnék rendelni a Sinitől. Kiába néztem meg körbe, és belül is, nem találtam típusszámot. Tudja valaki hova lett eldugva? Papírcímkés lehetett és leesett róla?
Még egy kérdés: mennyire okoz gondot, ha nincs teljesen vízmértékben a hűtő? Sajnos anno nem csináltak jó alapot a járólapnak, és megsüllyedt helyenként,
Köszi a segítségeket.
Tamás
Sziasztok!
Belefutottam ebbe az árkádiás gépbe. Majdnem mindent csinál csak a mosás végén öblítésnél elkezdi a vizet engedni és addig amíg a túltöltés el nem indítja a szivattyút, majd utána ha lement a víz a kritikus töltetből újra elkezdi felengedni majd minden csak ismétlődik. Motor, fütőszál, test zárlatra ok. Mérésre minden jó. Én panelra tippelek ezek után, de hátha találkozott már valaki ezzel a hibával. Hiba kódot nem ad.
Köszönöm előre is!
Üdv Imi