Tisztelt kollégák!
Került hozzám 3 db ilyen indesit mosógép mind a háromnak ugyan az a hibája. Bekapcsolom a gépet becsukom az ajtót és az ajtózár egyből lezár. Valaki esetleg találkozott már ilyen hibával? Az ajtózárat néztem az jó a ki triak is jónak tűnik. Segítséget előre is köszönöm.
Üdv:
Ferenc
Sziasztok tanyalakók,kollégák!A fenti mosógép története,hogy a szivattyúban landolt egy kis csavarhúzó,és nem centizett,nem engedte le a szennyvizet.Miután a hiba oka meg lett állapítva ilyen jelenséget produkál,hogy a programot nem törli,a bemenő vízszelep nyitva tart.Előzőekben jó anyám próbálta újraindítani,és másodjára az automatát is leverte.Most nem veri az automatát le,de nem törölhető a programja.Vezérlő elektronika meghalt?A másik kérdésem érdemes vele vesződni?Üdvözlettel Sakee.
Üdv. Mindenkinek. Indesit szárítós mosógép EVOII panellal bármelyik mosás program végén megáll 1 percen azt folyamatosan mos . A 10 perc centrifugát rendesen megcsinálja , szivattyúz centrizik azt megáll. Hiba kód nincs. Valami ötlet?
Sziasztok.
A fenti gépbe keresnék elektronikát, vagy eprom tartalmat, esetleg valami megoldást az A99 hiba megoldására.