Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT IDCA735UK

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
552.1 KB
Page
13
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT IDCA735UK service manual (1st page)
Preview of INDESIT IDCA735UK [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT IDCA735UK service manual (2nd page)
Preview of INDESIT IDCA735UK [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT IDCA-735UK IDCA735UK IDCA 735 UK
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WIN 101 öblítés előtt megáll
Üdv Mindenkinek . Azt szeretném kérdezni , hogy a szintetikus programokba (6-9) be van építve az öblítő stop ( beveszi az öblítőt azt áll , és úgy kell tovább indítani ) vagy valahogy opcionálisan ki-be lehet kapcsolni , mert a használati utasításban a leírás nem egyértelmű ( mosás öblítés , gyűrődés gátlás vagy kíméletes centrifugálás )
Nem öblít, és csak néha pörgeti fel centrifuga programon. Indesit WITL106
Helló! Indesit WITL106 Megmakacsolta magát a mosógépünk, nem mai gyerek de még munkásruhát szeretnénk vele mosni. Következő a hiba: Mosást elindítom, felfűti a vizet, majd mikor az öblítéshez ér, akkor el kezd világítani az öblítőstop feletti fény (holott nem lett benyomva) és pirosan villog az ajtózár melletti fény. 8-as gyors programon próbáltam a gépet. Többit, nem volt időm kivárni, hogy jól végig viszi-e. Kikapcsoltam. Majd kipróbáltam csak ki centrizni vele a próba rongyokat, de csak rendezgeti a ruhát végtelenségig, nem hajlandó felpörgetni. Majd kicsi ajtózuhogtatás, és gép lábbal simogatása után elindult a centri, kicentrizett üresen. Beleraktam a rongyot azzal már nem. Újra próbáltam előről, megint 8-as gyorsprogram, de 3 óra tekergetés után meguntam, mert nem lépett tovább öblítésre. Kikapcs bekapcs. Megint elindítottam a programot, mosás végéhez elért, és megint villogott az ajtózár fénye, és nem öblített. Próbáltam megint centrizni, de nem volt hajlandó. Plusz egy dolog, az elején semmi hang nem jött a motor felől, amikor befejeztem a napi turnézást vele, a szénkefék felől sercegő hang jött, de még tekergette a dobot ettől függetlenül. Ajtózárat ripityára szedtem, kipucoltam, kapott a mechanika kenést. Szuperül bekattan. Az okozhat mondjuk ilyet, ha az ajtó alatti gumi amire zár már kicsit viseletes, és (nem látok oda, de ne adj Isten) nem zár rá jól a tető? Vagy a motor szénkefe kopása is okozhat ilyet? Szerelőre nem áldoznék, mert ez csak azért lenne üzembe helyezve, hogy az olajos munkásruhákat, ne azzal a géppel mossuk, amivel fehér függönyt-terítőt.
Indesit EVO-II. panel makacs F01 hibával-Nem javítható.
Sziasztok ! A kollégám hozott egy Indesit EVO-II. panelt fölpuposodott kondikkal és F01 hibával . A kondi csere után továbbra is F01 hiba . Motor TRIAC csere és az SMD-ULN2003A cseréje következett . Az áramkört alaposan megvizsgáltam . Minden rendben lévőnek tűnik . Újra F01 hiba . Én úgy tudom , hogy az F01 hiba a motor TRIAC zárlata hiba . A mosógépet a kolléga egy másik panellel megjavította . Jó lenne ezt a panelt is megjavítani ! Van tesztelő berendezésünk az ilyen EVO-II. Indesit panelek vizsgálatára . De sajnos a teszterben és a mosógépben is F01 . Ehhez kérném a tanult kollégáim segítségét ! A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm . Üdv Jano Sziasztok ! Mindent elkövettem , ami emberileg megtehető , de nem javítható . Rossz -Bontásra , felirattal a donorok közé került . Köszönöm a segítséget . Üdv jano
INDESIT "BA 35 FNF P" hűtőgép két kérdés: visít a keringtető ventilátor és jobb-bal ajtó csere MEGOLDÓDOTT

Szervusztok Tanyalakók!
1. Az INDESIT "BA 35 FNF P" hűtőgépemben visít a keringtető ventilátor. Hová rejtették? Hol kell szétszednem a gépet, hogy kicserélhessem, vagy megjavíthassam?
2. Az ajtócserét kicsit nehezíti, hogy mindkét ajtó számára egy-egy kifordulásgátló műanyag perselyes alkatrészt is találtam. Ezek nem szerehetők át, nem szimmetrikusak. Az eredeti csomag sem tartalmazott jobbra nyíló kifordulás gátló zsanérokat. Vásárolnom kell ezeket?

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce